Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkedne valaki Szentes...

Ismerkedne valaki Szentes környékéről mozizással?

Figyelt kérdés

Olyan valakivel ismerkednék, aki szeret jó filmeket nézni moziban. Havonta néhány alkalommal megnézni egy-egy filmet, aztán esetleg beülni valahová és átbeszélni a látottakat, ha arra érdemes volt a film.

Normális férfiembernek tartom magam, nem kell tőlem félni, de szeretném kipróbálni, hogy milyen érzés társaságban kultúrát fogyasztani.



febr. 6. 14:17
 1/5 anonim válasza:
Barátkozás is belefér? Én szívesen benne vagyok egy ilyenben, engem is érdekelnek a filmek, de egyedül nem szívesen megyek moziba. Szeged még belefér távolságba? Ja és fiú vagyok, nem lány 25 éves.
febr. 6. 16:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Tervezem, hogy elmegyek Szegedre mozizni, de az általában csak egy-két alkalom évente.
febr. 6. 17:01
 3/5 anonim válasza:
Ohh, kár😄 Szentesen van mozi? Még sosem voltam ott. 😄 Most milyeen filmek érdekelnek aktuálisan? Én a Győztes gól és a Méhész címűt nézném meg szívesen.
febr. 6. 17:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nagyon válogatós vagyok a filmek terén. A hétvégén elakartam menni a Belvárosi Moziba, egy dokumentumfilm miatt, de aztán hagytam a fenébe. A mostani felhozatalból A fattyú, meg a Szegény párák érdekelt volna. A többi eléggé hidegen hagy. Állítólag ez utóbbi nagyon látványos, meg Oscar-díjra is jelölve van.

Könnyen lehet, hogy nem nagyon passzolna a filmes ízlésünk.

febr. 6. 18:18
 5/5 anonim válasza:
Húú ezekről még nem is hallottam, de utánanézek, lehetséges, amit mondasz, de én is néztem már művészfilmeket (igaz ritkán) és művészmoziba is megfordultam már párszor. Mindjárt megnézem mindkettő előzetesét, hogy képben legyek valamennyire. 😄
febr. 6. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!