Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Írni valaki privátban, akivel...

Írni valaki privátban, akivel tudnék beszélgetni? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon sokat pánikolok egy bizonyos dolog miatt, és nincs senki akivel megtudnám ezeket beszélni, vagy aki megtudna engem nyugtatni...és szeretnék valakit aki segítene nekem, bárki lehetsz, fiú, lány, bármennyi idős is lehetsz, csak legyél kedves és megértő, és ne itélj el...


Nagyon nagy szükségem lenne valakire aki tudna segíteni nekem, mivel jelenleg is nagyon összevagyok törve és segitségre lenne szükségem minél hamarabb, mivel úgy érzem nem bírom sokáig...



febr. 14. 16:37
 1/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod.
febr. 14. 16:41
 2/9 anonim válasza:

Ha nem vagyok még túl vén, nekem is írhatsz.

38/F

febr. 14. 16:43
 3/9 anonim válasza:

Nekem is írhatsz.

19/F

febr. 14. 16:54
 4/9 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, en szivesen beszelgetnek veled 😊
febr. 14. 16:56
 5/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem ilyesmire ne azt az oldalt akard használni! Sok itt az olyan ember aki csak ki akarna használni! A legjobb az lenne, ha megfelelő szakembert keresnél fel, ha nem tudsz egyedül megbirkózni a problémáiddal!


Illetve szüleid nem hallgatnak meg? Barátok esetleg?

febr. 14. 17:27
 6/9 anonim válasza:
Bőven mondhatom magam elég idősnek ahhoz, hogy elmodhassam,sok dolgot megtapasztaltam már. Ha gondolod, írhatsz.
febr. 14. 18:45
 7/9 anonim válasza:
Írj, szívesen meghallgatlak, ha még fennáll a gond.
febr. 14. 19:32
 8/9 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok rá mi az,privat jöhet 😇 33/F
febr. 15. 22:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm mindenkinek aki felajánlotta a segitségét, nagyon kedvesek vagytok! A probléma megoldódott, nem kell írnotok már :)
febr. 16. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!