Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit üzenhet egy lány fekete...

Mit üzenhet egy lány fekete szív emojival?

Figyelt kérdés

#fekete szív emoji
febr. 14. 19:26
 1/10 anonim válasza:
Semmit.Ezek a vakcok semmire sem jók.Már mindenki nyomkodja őket ezerrel,azt mögöttük semmi érzelem sincs.
febr. 14. 19:40
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokaknál így van, de nem mindenkinél! Szerintem aki fél napot szörföl a neten azok ezeket az emojikat nem véletlenül használják! Tuti van valamilyen jelentése! Most leginkább lányok válaszát várnám! Köszönöm!
febr. 14. 19:44
 3/10 anonim válasza:
Hogy belül néger
febr. 14. 19:47
 4/10 anonim válasza:
Sötét a lelke
febr. 14. 20:09
 5/10 anonim válasza:
A fekete tetszik neki. A húgom lilát küldözget mindenkinek. Semmi jelentősége.
febr. 14. 20:26
 6/10 anonim válasza:
van aki meg barnát, mert színtéveszt és azt hitte piros...
febr. 16. 12:22
 7/10 anonim válasza:
Én fehéret szoktam ezt azt jelenti szent vagyok?
febr. 16. 12:29
 8/10 benboglar válasza:
Le vagy sajnálva !!! A gyász vigyen el.
febr. 16. 18:57
 9/10 anonim válasza:

Nem találta meg a piros szivet.

♥♥♥ ❤️❤️❤️

febr. 16. 22:58
 10/10 anonim válasza:
szerintem ugyanazt jelenti, mint bármelyik másik szív. én legalábbis ha a kontextust nézem, úgy látom, hogy ugyanolyan helyzetekben használják az emberek a pirosat meg a feketét. néha a fekete szív a gyásszal kapcsolatos együttérzés jele, de már nagyon sok más kontextusban is láttam már, aminek köze nem volt a gyászhoz vagy negatív érzelmekhez.
febr. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!