Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Győr vagy Győr környéki...

Győr vagy Győr környéki srácok? Elkísérnétek egy olyan kórházi “vizsgálatra, ami izgalmas számomra?

Figyelt kérdés
22 eves fiu vagyok. Gyor korul keresek egy fiut, aki nem csinalna mast, csak par oraig elkiser begipszeltetni a labam. Ennek hattere az, hogy gipszfetisem van xdd (menonek tartom azokat a sportos sracokat akinek be van gipszelve a labuk, ennek ellenere aktivak es extra figyelmet kapnak. Persze a labfetissel es a sportos fiu type-pal is osszefugg ), es talaltam egy olyan gipszelot a gyori korhazban, aki penzert keresre begipszelne a labam (csinaltam mar magamnak sokszor, de egy ilyen eletszeru elmenyem meg nem volt) es meg inkabb meno es realisztikus lenne, ha elkiserne valaki, foleg ha meno, sportos, akkar focista vagy labdajatekos srac. Ha lenyeges info es felmerulne kerdeskent, vegyes tuzelesu vagyok xd persze nem ingyen kernem, hanem fizetnek valamennyit. Az elkepzelesem az, hogy elmegyek gyorbe pestrol, hozok ket mankot. Talizunk, aztan elmegyunk a korhazba. Az lenne amugy a legjobb szamomra, ha felvehetnek valami sportos cuccot es es ugy mennenk. Ott varakozol velem, dumalunk, csinalsz kepeket, bejossz velem, csinalsz kepeket, utana pedig elmegyunk valahova, akar valami rendhagyobb dolgot csinalni vagy extremebb helyre es ott is kepeket csinalni. Ez lenne az alomszeru terv. Eljatszani mintha meccsen serultem volna meg. Mit gondolsz?
márc. 15. 17:29
 1/7 anonim válasza:
Merész hogy kimerted írni ezt a dolgot. Remélem találsz partnert!
márc. 15. 18:27
 2/7 anonim válasza:
Minden csak pénz kérdése, ha megfizeted,akkor jelentkezni fognak
márc. 15. 18:45
 3/7 anonim válasza:
Sok ez a győri kérdés mostanában.
márc. 15. 20:58
 4/7 anonim válasza:
Mennyi az annyi?
márc. 16. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 20-30
márc. 16. 17:33
 6/7 anonim válasza:
Most ez komoly?Elveszed mások elől a helyet a hülyeséged miatt?
márc. 17. 06:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha
márc. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!