Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Sikerült itt ismerkedned? Mi...

Sikerült itt ismerkedned? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Igazából csak kiváncsi vagyok, hogy mennyire válik be az oldal ilyen célra. Szívesen meghallgatnék történeteket.

Barátkozásra és pártalálásra is értem.

Főleg a huszonéves korosztályhoz szól a kérdésem, de persze más is válaszolhat.



márc. 20. 23:38
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Lassan egy eve beszelgetek egy lannyal itt, mint levelezotars vagy ilyesmi kategoria, annyira nem tudom besorolni. De beszelunk mindenrol is neha. Ha part keresnek azt meg nem itt tennem.
márc. 20. 23:49
 2/28 anonim válasza:

20 éves korom környékén kezdtem el itt beszélgetni, ismerkedni.

3 párkapcsolatom volt, pár lazább és több találka, baráti kapcsolat is alakult. Több éves levelező partnerem is volt, de általában áttértünk más platformra a levelezésről.

Hobbi partnereket is találtam.


31F

márc. 21. 00:02
 3/28 A kérdező kommentje:

#1 és nem is találkoztatok egyáltalán?

#2 az elég jó arány

márc. 21. 00:22
 4/28 anonim válasza:

#3:

Sok a kamus, azok akik eltűnnek és még sorolhatnám.

Szóval sikerült jó partnereket is kifogni, de ez rengeteg beszélgetés eredménye.

márc. 21. 00:29
 5/28 anonim válasza:
82 éves srác vagyok, itt ismertem meg egy 18 éves fiút aki totál belém zógott. Én nem vagyok szerelmes de meg sajnáltam. el vagyok vele mig meg találm a az igazit
márc. 21. 02:20
 6/28 Gál Gábor 2024 válasza:

Igen, több emberrel is sikerült hosszabb ideig tartó levelezésbe bonyolodni, a legrégebbi ilyen barátságom idén tíz éves :)


Ahogy 4-es írja, nagyon sokat kell próbálkozni, az esetek 99%-ában pár üzenet után elhal a dolog.

márc. 21. 04:52
 7/28 anonim válasza:

Leszopott a Duna Pláza mögött.

Csak ennyi volt.

Nekem jó volt, és akkor azt mondta neki is. :D

márc. 21. 05:17
 8/28 anonim válasza:
Ha jót akarsz, akkor nem itt ismerkedsz.
márc. 21. 05:48
 9/28 anonim válasza:
Régebben tilos volt itt ismerkedni. Tiltottak érte.
márc. 21. 07:41
 10/28 anonim válasza:

Nem arról volt szó, hogy tiltott volt az ismerkedés, hanem csak annyiról, hogy nem volt ismerkedés rovat. Ismerkedni lehetett, akár egy kérdés alatt kibontakozó beszélgetés során is, és simán át lehetett menni más platformra, vagy akár csak privát üzenetbe. Az oldal idén 18 éves.


Én is próbálkoztam itt az ismerkedéssel, míg még nem volt barátnőm, de nem nagyon jött össze. Pár nap chatelés után a legtöbb chatpartnerem szőrén szálán felszívódott.

márc. 21. 09:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!