Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Igaz hogy legtobben nem is...

Igaz hogy legtobben nem is akarnak ismekedni csak unalombol vannak itt?

Figyelt kérdés
márc. 25. 13:57
 1/10 anonim válasza:

Sokan kamu kérdéseket írnak itt ki, mert unatkoznak.

Ebből rengeteg van, de jó kérdés az unatkozó hülyék vannak e többen, vagy azok akik ismerkedni akarnak, de szociálisan nem alkalmasak erre.

márc. 25. 14:01
 2/10 anonim válasza:
Igaz.
márc. 25. 14:15
 3/10 anonim válasza:
Abszolút.
márc. 25. 14:20
 4/10 anonim válasza:

Én szívesen ismerkednék, de a környékemen nem annyira találok fiúkat.Őszintén bevallom, hogy személyes találkozó nélkül sajnos csökken az érdeklődésem.Nem szeretek írogatni, az nem az igazi.


24L

márc. 25. 16:46
 5/10 anonim válasza:
Én is szívesen ismerkednék egy, a koromhoz közelebb álló nővel, de számomra is érdekes, hogy vagy érdektelenségbe torkollik az egész, vagy elfelejtődnek a felek, vagy végképp nem tudni, mi a probléma a lezárásoknak.
márc. 25. 17:06
 6/10 anonim válasza:
4 irj ha szeretnel, en idövel szivesen talalkoznek is, es komolyan gondolom.😊
márc. 25. 17:41
 7/10 anonim válasza:
Szerintem van aki unatkozik, de van, aki komolyan is ismerkedne, de sokszor elhalnak a beszélgetések. Pár szavas üzenetváltást amúgy én se szeretem, tudjon már az illető normálisan megfogalmazni pár dolgot magáról, valamint legyen érdeklődő, amikor valakiből mindent harapófogóval kell kihúzni, azt nem igazán kedvelem.
márc. 25. 17:53
 8/10 Barnabas333 válasza:
A férfiak ismerkednének.
márc. 25. 19:22
 9/10 anonim válasza:
Ismerkedni, itt? Csupa kamu, az se igaz amit kérdeznek és tele van kíváncsiskodó kiskamasszal. :D
márc. 26. 11:23
 10/10 anonim válasza:
Mikor alakult a Gyakorikérdések párkereső oldallá?
márc. 30. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!