Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Boldog húsvétot! Hogy telik a...

Boldog húsvétot! Hogy telik a husvetod?

Figyelt kérdés
márc. 31. 21:49
 1/7 anonim válasza:
Jó gyorsan. És neked?
márc. 31. 21:50
 2/7 anonim válasza:
Nekem is gyorsan és semlegesen szarul. még a barátnőmet sem köszöntöttem fel.
márc. 31. 22:11
 3/7 anonim válasza:
Gyorsan, de jól. Csinálom az egyetemi beadandóimat, ma meg összefutottam egy rég mem látott haverral.
márc. 31. 23:17
 4/7 anonim válasza:
Most beszéltük le hogy beadjuk a válást szóval igazán faszán
ápr. 1. 00:44
 5/7 anonim válasza:
szarul, vesztettem vagy 20k t a félkarun, feleségem elhagyott már pár éve, majd 2-3 üveg vodkával elleszek, mint tavaly.
ápr. 1. 10:17
 6/7 anonim válasza:

Elég vegyesen.


Legrosszabb, hogy a lakóközösségünkből távozott egy angyali türelemmel megáldott, önfeláldozó teremtés 68 évesen. (Idősebb hölgy.)


Rendkívül rossz egészségi állapotba volt már régen.


Viszonylag jobb érzés, hogy tudtam segíteni rászorulókon - nem anyagi javakkal persze, csak nagyon minimális adománnyal.


A húsvéti locsolkodás egyáltalán nem érdekel. (Párom úgyis ügyesen a nyakamba spriccelte már nagypénteken az illatos kölnijének kisebb tartalmát.)


Ezért sürgette a nagypénteki találkozót, akármennyi gondja, baja, nehézsége ellenére. Nem tudtam mire vélni.


Kellemes meglepetés volt azért tőle. Díjaztam a rafinált humorát. :)

ápr. 1. 10:42
 7/7 anonim válasza:
Teleget. Kellemesen csendben, nyugisan. Akár mondhatnám azt is, hogy jól, hisz már eltelt egy nap békében, vita nélkül. Kíváncsi vagyok meddig bírjuk, mostanában a rekordunk 1.5 nap.
ápr. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!