Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » AnoTalk kidobott, már nincs...

AnoTalk kidobott, már nincs esélyem megtalálni?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban kb. 2 órát beszélgettem egy lánnyal (legalábbis remélem, hogy tényleg az volt), meg hát, volt ott minden. De véletlen elnyomtam és szétdobott. Utána hiába kerestem, nem találtam.

Felejtsem el inkább örökre?


És nyugodtan kövezzetek meg, hogy 2024-ben még ezt az oldalt használom.



ápr. 1. 08:53
 1/6 VadApuci válasza:
ha Ő is meg Te is egy időben fent vagytok az oldalon, akkor van esély rá, hogy újra összedob titeket az oldal ;)
ápr. 1. 09:23
 2/6 anonim válasza:

Van esély rá, de kicsi.


Utálom azokat akik ennyit írnak, hogy "Kitti?" és ha nem máris kilépnek.

ápr. 1. 09:40
 3/6 anonim válasza:

Ezért nem kéne ilyen nyomi weboldalt használni (a felhasználók érettségét, komolyságát most nem is firtatom).


De ha neked ez kell, hát csináld. Nyalogasd csak a kijelzőt, a méz helyett. 🤭


Nem, nem fogod már megtalálni. Ha sikerülne is, nagy eséllyel már gondol amit akar (rosszat rólad), vagy már mással maszturbálgat interneten, mert élőben gyáva még egy öleléshez is)


F35

ápr. 1. 10:26
 4/6 anonim válasza:
Jótanács a jövőre, ha valaki szimpatikus anotalkon akkor érdemes hamar valami elérhetőséget dobni. Nem kell való névvel, elég vmi anonim is, a lényeg hogyha szétdobna (és idővel szét fog mert hulladék, és elég egy kisebb hiba hozzá) akkor ha valóban kölcsönös szimpátia volt, azon az elérhetőségen megtalálhat.
ápr. 1. 11:06
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából titkon reméltem, hogy azzal az ezred százalék eséllyel magára ismer az illető.

#3 Neked meg mi bajod? 😄 Az irományod és életkorod alapján olyannak tűnsz, akinek az ilyesmi igazán hiányzik az életéből. Amit sajnálok, de az önbizalmamat nem sikerült elvenni 😁

ápr. 1. 20:25
 6/6 anonim válasza:
Próbálj meg hasonló időben felmenni, mint mikor összedobott, hátha ő is hasonlóan gondolkodik, mint most te. Ha pedig ez nem sikerül, akkor hátha találsz megint egy jó beszélgetőtársat!
ápr. 2. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!