Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha egy srác azt mondta rám,...

Ha egy srác azt mondta rám, hogy "jó a segge" meg amikor bőrnaci volt rajtam, hogy rá lehetne csapni a combomra ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez minden esetben azt jelenti, hogy akkor vonzódik hozzám és le is feküdne velem?

ápr. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem gyanús hogy igen
ápr. 1. 18:32
 2/12 anonim válasza:
Valószínűleg igen! Tetszik neki az alakod, és a bőrnaci még ki is hozza a formákat!
ápr. 1. 18:36
 3/12 anonim válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor igen, valószínűleg bejössz neki és lefeküdne veled, ha ilyeneket mond.
ápr. 1. 18:38
 4/12 anonim válasza:
Egyértelműen. Én sem mondom azt, hogy jó a segged, ha nem igaz, és nem kívánom...
ápr. 1. 18:42
 5/12 anonim válasza:
Szerintem undorodik tőled,csak nem akarja ezt megmondani, így bókoládsal fedezi magát. 18L
ápr. 1. 19:08
 6/12 anonim válasza:
Hogy még nem volt úgy isten igazából képen törölve. Hányok az ilyen pasiktól akik szexuális tárgyként tekintenek a nőkre.
ápr. 1. 19:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon bejön a srác. Csak nem értem miért nem kezdeményez nálam, hiszen mostmár szabad is vagyok.
ápr. 1. 20:39
 8/12 anonim válasza:
Hát akkor kezdeményezz te
ápr. 1. 20:40
 9/12 anonim válasza:
Lehet, hogy nem mer kezdeményezni. Pl. ha túl jó csaj vagy, vagy lehet, hogy csak a szája nagy a srácnak.
ápr. 1. 21:03
 10/12 anonim válasza:
Hogy ő elég primitív, te pedig nem a legélesebb kés vagy a fiókban.
ápr. 1. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!