Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 20-50 éves nők, lenne kedvetek...

20-50 éves nők, lenne kedvetek ismerkedni egy 24 éves fiatal férfival / sráccal Pest megyéből?

Figyelt kérdés

Úgyis megkérdezi valaki.

-171 cm

-65 kg

-Barna, barna


Ha akad olyan, akit a lényeges dolgok érdekelnek a felületes információk helyett, az írjon nyugodtan. Esetleg annyi kérésem lenne, hogy a korodat azért áruld majd el.


Idetévedőknek szép napot / estét, trolloknak is :).



ápr. 7. 18:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy mit szeretnél egy 50 éves nőtől, és mire számítasz, mit kaphatsz tőle?
ápr. 7. 19:26
 2/12 anonim válasza:
Az 50 éves nő már nem akar házasodni, meg gyereket szülni. Szerintem a fiatalember tapasztalatot akar gyűjteni.
ápr. 7. 19:59
 3/12 anonim válasza:
Milyen celbol keresel?
ápr. 7. 20:01
 4/12 anonim válasza:
3. Írta: beszélgetés, ismerkedés.
ápr. 7. 20:13
 5/12 anonim válasza:
Egy jó 50 est én is kipróbálnék
ápr. 7. 21:18
 6/12 anonim válasza:
Lányok, nem egyértelmű? El kellene tartani Őt 😄😄😄😄
ápr. 7. 21:49
 7/12 anonim válasza:
Bocsánat Milf nénik, nem lányok
ápr. 7. 21:49
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem milf nénit keresek :).

Nem is eltartót, diplomás ember vagyok, jól fizető állással és remek karrier úttal a jövőben, ha nem unom meg és hagyom abba majd, de ez nem ide vonatkozik így nem is folytatom.


#1 mit keresnék? Két embertől függ, hogy mi lesz belőle, ezért írtam, hogy ismerkedés / beszélgetés és ezert sem a tarskereső altopic alá tettem a kérdést.

Nem erőltetem rá senkire az akaratomat, azt hiszem 2 felnőtt ember eltudja dönteni önállóan, hogy hogy jó nekik, ha szimpatikusak egymásnak az ismerkesést követően :).


#5 elég alpári megnyilvánulás. Emberek általában drogokat, egzotikus kajákat próbalnak ki, esetleg extrémsportokat, de nem embereket :).


#6-7 nem kommentálom, nőjj fel. Hol írtam, hogy el kéne engem tartani? Ne képzelj a sorok közé olyat, ami ott sincsen.


#3: Igen, elsősorban ismerkednék, aztán ahogy alakul. Személyes találkozást azért előretenném, mert online sok a komolytalan ember, akik csak szórakoznak magukban, lásd néhány kommentáló is.


Illetve nem értem rögtön az 50es hangsúlyt, hiszen nem azt írtam, hogy csak velük. Komolyan olyan idegesítő, barom, ostoba emberek vannak, akik 1-2 mondatot nem bírnak értelmezni? Vagy az irományom egy részét kiemelni és az ellen érvelni? Mi az Isten? Legalább értelmes ellen választ írna valaki, nem egy odabüfögést, hogy felesleges szerepeljen és járassa a száját az illető. Megkaptad az 1 perc figyelmed, mehetsz tovább.

ápr. 7. 22:33
 9/12 anonim válasza:
Haver ezt az oldalt a legnagyobb jó indulattal sem ajánlom! Tele van idiótákkal és ostobákkal akik időnként beböfögnek valamit..
ápr. 7. 23:24
 10/12 anonim válasza:
9-es teljes mértékben egyet értek veled.
ápr. 8. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!