Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ennél a...

Hogyan kezdeményezzek ennél a bizonyos havernál?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, nem sok tapasztalattal a másik nem terén, de gyanítom, hogy ez a srác aki nekem bejön még annyival se rendelkezik mint én. Elhívtam találkozni, mert jelét adta korábban, hogy bejövök neki és nem biztos, hogy leesett neki, hogy én kicsit többet akarok tőle, mint haverság.

Kicsit parázok, hogy majd miről fogunk beszélgetni mikor talizunk (egy pár hónapja nem láttam) és ha tényleg nagyon úgy adja a helyzet, hogyan kezdeményezzek nála, hogy ne legyen zavaros egyikünknek sem.



ápr. 16. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Öleld meg.
ápr. 16. 21:06
 2/2 Inike válasza:

Kicsit kevés az infó, de annyi fix, hogy ha már elmegy veled találkozni, az jó jel.

A téma jön magától, de ha esetleg közösségi platformokon utána nézel, mik az érdeklődési körei, abból felkészülhetsz a feszült csend elkerülésének érdekében.

Én biztos valahol felhoznám poénnak, hogy "hívott-e már el lány randizni", vagy hogy ilyen randid se volt még, ugye?" Az erre adott reakcióbol tudni fogod, hogy mit gondol..

ápr. 16. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!