Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van valaki ezen az oldalon...

Van valaki ezen az oldalon aki szlovákiában lakik? 24F éves vagyok!

Figyelt kérdés

Barátot keresek és párkapcsolatot keresek! Le írom magamról pár szólt. Időnként rossz hogy nincs barátom se párkapcsolatom. Személyesen nehezen ismerkedek,soha nem voltak barátaim így hát párkapcsolatom se nem volt. A hazamban sajnos olyan emberek vannak akik csak magukkal vannak el foglalva

, kihasználják az embert, meg nem fogadják el az embert , úgy hogy otthon nemis szeretnék ismerkedni. Kicsit Visszahúzódó is vagyok, zárkózott is vagyok, plusz kicsit autista is vagyok. Olyan barátot keresek akivel közös érdeklődési témánk lenne, aki megértene, és el fogadna olyanak amilyen vagyok. Párkapcsolatot is olyant keresek, aki szintén el fogadna olyanak amilyen vagyok, akivel mindent meg tudnák beszélni egymással, egyben barátom is lenne, mellé szép is, stb. Külsőle átlagos vagyok. Otthon van amit szeretek csinálni, szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét ,szeretek utazni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni unalomsagbol, és szeretek tornázni. Úgy hogy Barátot és párkapcsolatot keresek akikkel kapcsolatban lennék egymással és később találkoznák is velek személyesen is.

Aki barátot keres írjon a honlapon vagy privátban. aki meg párkapcsolatot keres , hogy először barátkozik utána később párkapcsolatot szeretne, ugyan úgy írjon a honlapon vagy privátban. Remélem sikerül ha most nemis, de később, több mondani varom nincs.



ápr. 28. 14:10
 1/2 anonim válasza:
Mivan
ápr. 28. 14:34
 2/2 anonim válasza:
Ne privátban írogass, hanem tanulj meg inkább írni és fogalmazni!
ápr. 28. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!