Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet itt felismerni, ha...

Hogy lehet itt felismerni, ha egy férfi nőnek adja ki magát?

Figyelt kérdés
máj. 21. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Mondjuk abból, hogy akarva-akaratlanul a szexualitásra tereli a témát, de az is lehet, hogy túlságosan rájátsszik a szerepre (pl. bugyután, enyhe értelmi fogyatékot sejtetően fogalmaz), vagy egyszerűen elszólja magát.
máj. 21. 12:33
 2/23 Kólauborkával válasza:
Látszik rajta. Engem egy sem tud megtéveszteni.
máj. 21. 12:36
 3/23 anonim válasza:
Rohadt egyszerű: ő ír rád először :DDDDDDDDDD
máj. 21. 12:41
 4/23 anonim válasza:
Élőben vagy online?
máj. 21. 13:33
 5/23 anonim válasza:
A stílusából hamar lejön.
máj. 21. 13:33
 6/23 anonim válasza:
Sehogy.
máj. 21. 14:39
 7/23 anonim válasza:
Egyszer itt a gyk-n hetekig leveleztem mindenféléről egy tök jófej csávóval. Mondom wow milyen értelemes emberek is vannak itt. Mire egyszer csak leesett neki, hogy férfi vagyok. Azt az anyázást, szitkozódást látnotok kellett volna :DDDDD Pedig egy szóval nem mondtam, hogy nő lennék :DDDDDDD
máj. 21. 14:43
 8/23 anonim válasza:
Én egyszer meg úgy jártam, hogy írogattam valakivel, csak úgy haverkodtam vele, aztán kiderült, hogy egy csaj, ráadásul még milyen jó csaj volt! Onnan tudom, hogy végül képet küldött magáról, mert alig akartam elhinni.
máj. 21. 14:46
 9/23 anonim válasza:
8# Így én is szívesen járnék
máj. 21. 14:50
 10/23 anonim válasza:
8# Ha csak nem duplacsavar. "Kiderül" h nő, de mégse, csak random küld valami kamut :D
máj. 21. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!