Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Teljes életmódváltás, extrém...

Teljes életmódváltás, extrém túlsúlyból fogyás? Ki jár még hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Van itt még olyan rajtam kívül, aki nagyobb súlyfelesleget szeretne leadni, nem csak 5-10 kilót? Jó lenne valakivel beszélgetni, akivel tudjuk egymást támogatni és tudjuk min megy át a másik, stb. Én április végén kezdtem, egész jól haladok, de vannak nehezebb napok.

Lehetsz férfi, nő, teljesen mindegy, de aki korban közelebb áll hozzám azzal általában több a közös témám, könnyebben megtalálom a hangot.

Jó lenne ha te is budapesti lennél, hogy élőben is tudjunk találkozni, mert nem az igazi ha mindig csak neten beszélünk, és örülnék pár közös programnak is (pl séta, kirándulás, vagy akár edzőterem).


Ha magadra ismertél írj! :)


30/N



2021. jún. 28. 21:37
 1/6 anonim válasza:

Nem budapesti vagyok, nyugati vidék 31/F.

Edzőterem amúgy is kizárva:)

De sok sikert:)

2021. jún. 28. 22:09
 2/6 anonim válasza:

Szia!

33 éves nő vagyok, nem pesti, de a problémám ugyanaz mint a tiéd. Ha gondolod írj

2021. júl. 4. 23:01
 3/6 anonim válasza:

24 éves férfi vagyok. Kb 15-20 kgtól kéne megszabadulnom, de hosszabb távon szerintem ez lesz 25 is.


Ha még aktuális szívesen lennék a fogyópartnerod. Nekem leginkább a diéta megtartásával vannak nehézségeim.


Nem a kalória deficit hanem magam az ízletes ételek készítésében vagyok rossz és a rossz ízű ételek miatt hamar visszaesek a kedvenceimre. Azaz nem az éhség visz át, csak egyszerűen nem bírom azt az ízvilágot amit kalória szégényebb ételek jelentenek nálam.


Szóval én receptek átbeszélésére gondoltam első körben :D

2021. júl. 24. 23:05
 4/6 anonim válasza:
23 éves srác vagyok, 80-85 kiló felesleggel. Én is szívesen leszek bárkinek a fogyihaverja mert egyelőre nem haladok fényesen :(
2021. júl. 25. 20:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére időközben találtam valakit, akivel remekül tudjuk támogatni és motiválni egymást. De akik kommenteltek egymásnak is írhatnak, hátha tudtok segíteni valakinek. :)
2021. júl. 26. 00:28
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! Én 23/L vagyok ( Budapest ) szívesen barátkoznék hasonló cipőpben járó emberekkel, segíthetnénk egymást.

Fél éve kezdtem bele az életmódváltásba, már ment is le jónéhány kiló, de kb. 20 még mindig hátra van. Írjon nyugodtan privátot, akit érdekel. :)

2021. júl. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!