Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Debreceni röplabda valaki?

Debreceni röplabda valaki?

Figyelt kérdés

Gimiben imádtam röpizni és ez az egyetlen sport amit szívesen játszok. :D

Keresgéltem de nem találtam sehol olyan csoportot amibe lehetne csatlakozni. Jelenleg azt a variációt találtam ki, hogy esetleg ha összegyűlik egy csapat akkor kibérelhetnénk egy termet közösen és ott eljátszadoznánk heti két vagy egy alkalommal kb.2 órát. Akit érdekel írjon privátba és ha lesz elég ember akkor lépünk a következő szintre.

15-35 éves kor körül lenne a társaság. Lányok és fiúk is jelentkezhetnek.

22/F



2020. nov. 19. 21:19
 1/3 Akvamarinka válasza:
36 lány vagyok, imádtam röplabdázni anno gimiben, mostanában inkább futni járok, ha még aktuális a lehetőség, írj. Nem debreceni vagyok, de ezért bemennék hetente...
2021. jan. 13. 17:34
 2/3 anonim válasza:
Igaz, hogy a kérdés nem mostani, de átérzem a helyzetet. A röplabda az egyetlen sport, amit évekig tudtam űzni. Egy ideje már nem játszottam, de hobbi szinten szívesen újrakezdeném. Sajnos lehetőség errefelé nem igazán van erre, ráadásul még a végzős hajrá is csak most fog igazán kezdődni, Debrecentől meg legalább két órára lakok😂 de remélem neked összejött a dolog:)
2022. jan. 8. 23:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy. 😂

Két ember írt. Azóta elkezdtem teniszezni. Oda elég 1+ fő.

Persze a röpit is szívesen csinálnám, de így esélytelen.

2022. jan. 15. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!