Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Olyan lánnyal tudnék beszélget...

Olyan lánnyal tudnék beszélgetni itt,ki valamilyen küzdősportot űzött vagy űz, vagy akár csak érdeklődik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 15:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hm. Vajon a sérülés mint kulcsszó miért van ott? Sporttárs keresés címszóval. Amugy milyen küzdősport mert nem mindegy?
2020. dec. 29. 15:30
 2/19 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.(F)
2020. dec. 29. 15:42
 3/19 anonim válasza:
A kérdésre nem kaptam választ a sérülés mint kulcsszó miért van ott? Mert ez így bizarrul hangzik. A harcművészetek lényege, hogy tilos bármilyen fajta testi sérülést okozni a másiknak, ez nem box.
2020. dec. 29. 17:02
 4/19 anonim válasza:
2-es szerintem te irtal nekem privatba. Shotokanoztam kb. 8 évesen kezdtem. Anyukám vitt mert nagyon megszeppent kislány voltam szégyenlős. Be se mertem menni az ajton de bevittek es bent nagyon kedvesek voltak velem is és az anyukámmal is és örültek is nekünk. Testverem bejött értem egy edzést nézőként csücsülve kacarászva figyelte és legközelebb már ő is shotokanozott mert nagyon tetszett neki az edző poénjai és le volt nyűgözve hogy milyen jó edzések vannak. Én középiskoláig shotokanoztam. Egy vizsga kellett volna a barna övhöz. Nyári edzőtáborba is mentünk. Versenyezni is jártunk. Szóval keresel magadnak egy szimpatikus klubot ahova mint néző bemehetsz mielőtt te is shotokanoznál. Bár nem tudom téged melyik érdekel.
2020. dec. 29. 20:11
 5/19 anonim válasza:
Ja a kérdésre a válasz. Egyszer használtam élesbe az itt szerzett reflexet mikor kórházba voltam gyerekként egy kis cigány fiú nem hagyott békén minket lányokat és a cipőjét felénk dobta én meg reflex szerűen ugy visszaküldtem neki kézzel mint egy vizilabdazo mikor passzol védve mögöttem a többi lányt akik tátott szájjal nézték. A cigány kiscsákó is nagyon megszeppent tátott szájjal és a hátam mögött lévő lányok is de én is örömmel vettem tudomásul hogy ilyen jó a reflexem. Utána szóltunk is a nővérnek szóval a nővérke is tett róla hogy ne zaklasson minket a kisfiú.
2020. dec. 29. 20:22
 6/19 anonim válasza:

A következő válasz. Mit szeretek benne? Azt a csapat összetartást mikor ugy kezdtuk az edzest reggel edzotaborba hogy 2 km futas utana edzes es direkt hátra maradtam mert tudtam hogy ugy kezzel tolni fognak a nagyok igy keves energiat kellett csak hasznalnom a futashoz vagy a vizi edzest mikor bementunk a vizbe es ott tartottak az edzest. Azt hogy ez harcművészet megtanít védekezni de leginkabb azt tanitja meg hogy hogyan legyel kitarto es hogy elfogadd onmagad.


Nekem a kedvencem a kata volt. Ja es nem ez nem női név. A japan nyelvet is tanultam egy picit itt. Számolni meg ma is tudok japánul 10-ig es egy ket szot.

2020. dec. 29. 20:33
 7/19 A kérdező kommentje:
6 valaszolo: irtam Neked privatban
2020. dec. 29. 22:17
 8/19 anonim válasza:
Köszönöm 3#-as a válaszokat.
2020. dec. 30. 05:31
 9/19 anonim válasza:

Igen kérdező itt válaszoltam neked! Kérdezhetsz, de itt. Bár nem válaszoltál a kérdésemre, hogy minek az a sérülés kulcsszó, addig nem is válaszolok neked semmilyen kérdésre, mert lealacsonyító ezen harcművészetre nézve, ugyanis harcművészet és sport között van különbség. A shotokan nem a sérülésekről szól, sőt ott ilyen nincs, kümitének is vannak szabályai. Ahol az ellenkezőjét mondják ott hazudnak, és az nem is igazi shotokan klub. A shotokan egy életszemlélet, az edzés előtt mindig egy ilyen meditatív üléssel kezdtük, és úgy is fejeztük be.


Természetesen nekem is volt már taekwondo-s ellenfelem első versenyemen, ahol én 8 éves voltam a csaj meg kb. 16 éves. Megyei verseny volt, és kümite előtt azzal ijesztegettek, hogy a csaj tört már bordát, én meg legszívesebben elbőgtem volna magam, a felnőtt csapattársam vígasztalt, miután ezt oda nyögték nekem, sőt dühös is volt hogy ilyeneket mondtak nekem, taktikai tanáccsal is el lettem látva, ő teljes vállszélességgel a tatamin közeléből támogatólag segített szóban mikor kümitézni kellett. Harmadik lettem, de úgy menekültem a csaj elől a tataminon mint egy gepárd. De a csapat is mögöttem volt és védett szóval, biztattak, így nem volt nehéz kibírni azt a pár percet, de megutáltam a kümitét utána.


Aztán később az edzőmet leszoktattam, hogy kümitére benevezzen így csak kata versenyre nevezett. Ott egyszer első is lettem, de ez is csak ilyen mezei verseny volt. A shotokan-nál mint írtam nincs ilyen amit írtál, ott a kéznek mindig kell kontroll és ott megtanultuk a hasprést is. Mint írtam ez nem box.

2020. dec. 30. 07:02
 10/19 anonim válasza:
Ne hari kb. 10 éves lehettem, szóval meg kéne néznem a tagsági igazolványom, már nagyon rég volt.
2020. dec. 30. 07:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!