Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne majd kedve...

Valakinek lenne majd kedve együtt edzeni?

Figyelt kérdés

Győrben lakom ezért az lenne a legjobb ha te is Győri lennél.:)

Eddig még sosem jártam edzőterembe, viszont ha majd újra lehet már akkor ki szeretném próbálni, csak sajna nem nagyon tudnék mit kezdeni ott a különféle "eszközökkel"😅 ezért jó lenne olyan is aki már esetleg párszor vagy mondjuk rendszeresen járt oda és tudna segíteni.

De különösebben nem az edzőterem a lényeg, hanem az edzés.

Lány vagy fiú az mindegy szerintem.🥰


16/L


2021. márc. 15. 20:43
 1/5 anonim válasza:
Búza is lehet? :D
2021. márc. 15. 20:50
 2/5 anonim válasza:
Hát lány vagy fiú az nem mind1. Látszik nem gondoltad át ezt egy fiú esetében. Mert elkezdesz egy fiúval edzeni és edzés közben és utána dumáltok, megisztok egy turmixot. Pár edzés után elhív ide oda, aztán pikk pakk összejöttök. De ha nem is fogtok járni, lehet ágyban össze fogtok járni. Így szokott ez menni, amikor egy kezdő lány sosem edzett, és egy másik srác, aki kondis az meg segíti és tanítja a csajszit. Utána már elindul a vadász ösztön a fiúban.
2021. márc. 15. 21:20
 3/5 anonim válasza:
Írtamm
2021. márc. 15. 22:15
 4/5 anonim válasza:

2#

Azt lehet nem is bánná, mert engem nem keresett a kisasszony, pedig vagyok vagy hánykiló!

2021. márc. 15. 23:35
 5/5 anonim válasza:
hát.. Én ráírtam de nem kaptam választ 😕😕
2021. márc. 16. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!