Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve egyutt...

Valakinek lenne kedve egyutt edzeni Budapesten?

Figyelt kérdés

Elso korben fogyni szeretnek kb. 20-25 kg-ot (12 mar letudva), mellette meg epiteni egy kis izmot is.


Jelenleg a Life1 alle-ba jarok, edzotermek teren nem vagyok valogatos, viszont nekem a 11. kerulet es kornyeke lenne idealis a munkahelyem miatt.


Elegge elhatarozott vagyok, de azert jo lenne, ha lenne valaki, amivel tudjuk motivalni egymast :D


24F


2021. jún. 10. 19:43
 1/4 anonim válasza:
Kell birkapapír oda?
2021. jún. 11. 05:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Kell
2021. jún. 11. 07:17
 3/4 anonim válasza:
Nincs senki rajtad kivul az edzoterembe hogy itt kersel edzotarsat?
2021. jún. 14. 13:21
 4/4 anonim válasza:
Jó lenne. Én a 3-ik kerületben vagyok. Itt is van fizetve bérletem az nr1fitnessnél. Nekem még olyan 20-25 kilót kell lefogynom és előző év óta már leadtam 20 kilót szóval kb. hasonlóak vagyunk. Én 28 éves vagyok, nem tudom hogy ez mennyire számít. Fizikailag nem tudok lemenni a 11-ik kerületbe edzeni, nem lenne logikus de ha érdekel facebookon chaten tudnánk tartani a kapcsolatot.
2021. jún. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!