Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapest, Cyberjump. Valakinek...

Budapest, Cyberjump. Valakinek lenne kedve szaltókat tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Eldöntöttem (most már sokadig nekifutásra) hogy megtanulok kézen átfordulni, szaltózni stb.. Eddig matracokon meg füvön próbáltam ezeket gyakorolgatni nem túl sok sikerrel, viszont annál több fájdalommal.😝

Nemrégiben felköltöztem Budapestre és emiatt lehetőségem nyílt trambulinparkba eljárni, ezáltal talán kicsit egyszerűbbé válna ez az egész történet.


Lényeg a lényeg, hogy nem igazán akarok egyedül menni, illetve hiába a trambulin; még mindig bennem van a félsz ezektől az elemektől. Bárkit szívesen várok, de talán elsősorban olyanokat keresek, akik mint én, nem túl ügyesek és lenne kedvük elszerencsétlenkedni. 🙏


23F



#szaltó #edzőtárs #sporttárs #Καλιμέρο
2021. júl. 21. 15:40
 1/6 anonim válasza:

Kedvem lenne, de még egy 20 kg-ot lekéne adnom hozzá, hogy belemerjek vágni (jól haladok vele), túlsúllyal nem lenne túl előnyös ilyenekkel kísérleteznem.


Ha fél éven belül nem jön össze neked, akkor szívesen csatlakozok. 24F

2021. júl. 21. 17:01
 2/6 anonim válasza:
Nagyon adnám, de sajnos nem vagyok Pesten, ha meg igen akkor is csak átutazóban
2021. júl. 21. 17:31
 3/6 anonim válasza:
Én annyira tanulnék+csinálnék ilyeneket, de sajnos miskolci vagyok, úgyhogy nyilván nem engem keresel. Merre van ez a trambulimpark? Felkeltette az érdeklődésemet. :D
2021. júl. 21. 18:53
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: Nem olyan sietős ez részemről, meg nem is várhatom el, hogy nyáron könnyen találjak ehhez partnert (szeptemberben ez egy fokkal könnyebbé válik szerencsére, mert jönnek vissza az egyetemisták 😄). A fogyáshoz meg sok sikert neked, én is diétázok, bár pusztán csak kíváncsiságból, mert érdekelne hogy milyen is lehet olyan igazán szálkásnak (7-10%) lenni.


2-3.: Sajnálom. 😕 A park egyébként az Újbuda centernél van. Én még sosem voltam bent annak ellenére, hogy arrafelé laktam még egyetem alatt. Egy másik budapesti parkot (3 van talán?) már láttam belülről, de rémesen sok kisgyerek volt, ez viszont a képekből meg a videókból ítélve elég jó helynek tűnik.

2021. júl. 21. 23:11
 5/6 anonim válasza:
hogy lehetsz ennyire szanalmas? Huszoneves felnottkent itt keresel pajtasokat ilyen hulyesegekhez ?! Csak belegondolok hogy a szuleim ennyi evesen mar sajat hazzal rendelkeztek, gyerekkel, rendes munkaval, te meg... LOL
2021. júl. 22. 08:18
 6/6 anonim válasza:
És te #5? Xd
2021. júl. 22. 08:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!