Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Túrázás Debrecenből a hegyekbe...

Túrázás Debrecenből a hegyekbe túratárssal?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok (nem egy nagy szám amúgy:))

Túratársakat keresek akikhez csatlakozhatnék, ugyanis sem autom, sem komolyabb helyimseretem nincs, de lelkes vagyok, és az eddigi túráim (20-30km) mind sikerrel jártak, alföldiként nagyon élvezem a hegyeket...


Ha magadra ismersz és csatlakozhatnék hozzád, vagy hozzátok, vagy tudsz olyan csoportot facen, akik társat keresnek, jelentkezz.


Nő vagy férfi vagy,fiatal vagy idősebb, az sem, csak a hegyekben legyünk :)


Köszönöm


2021. aug. 7. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Turatars oldal
2021. aug. 8. 08:00
 2/6 anonim válasza:
most szarvasbőgés miatt nem nagyon lehet menni erdőbe
2021. szept. 4. 06:14
 3/6 anonim válasza:
2. Lehet menni sok helyre, csak tájékozódni kell előtte róla, hogy hová nem.
2021. szept. 4. 06:40
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lehet erdobe menni most?


Te nagyon hulye vagy

2021. szept. 4. 17:10
 5/6 anonim válasza:
nah, ezzel a stílussal ne számíts sok jelentkezőre... nézz utána az erdészetek honlapjának, ott ki van írva, mikor látogathatók az erdők és akkor is csak a túraútvonalon.
2021. szept. 4. 17:46
 6/6 anonim válasza:
Hát pedig fokozott figyelemmel kell járni az erdőket. Én a vadásztársaimmal rendszeresen kijárunk lőni és ha valaki figyelmetlenül arra téved, akkor a golyó gellert kaphat, minek következtében végül is át is lőhetünk titeket.
2023. júl. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!