Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Edzőpartnert keresek Székesfeh...

Edzőpartnert keresek Székesfehérváron. Lenne kedved csatlakozni?

Figyelt kérdés
Kicsit visszaesett a motivációm és edzőpartnerrel orvosolnám a dolgot. Ha kedvet kaptál, írj bátran!
2022. szept. 29. 05:31
 1/7 anonim válasza:

Én motivállak ha ez kell.

Ne itt pötyöréssz hanem indulás ki és inkább a vasakkal játsszál.

2022. szept. 29. 06:03
 2/7 anonim válasza:
Én is most kezdtem újra az edzést másfél hete itt fehérváron. Ha gondolod írhatsz
2022. szept. 29. 17:24
 3/7 anonim válasza:
Fehérvári vagyok szintén. Ti milyen sport kezdtetek el ismét? Kort is írnátok?
2022. okt. 3. 18:07
 4/7 anonim válasza:
21 éves vagyok, én simán súlyokkal edzek edzőteremben Székesfehérváron.
2022. okt. 3. 22:36
 5/7 anonim válasza:
Jön a tavasz, ha valakinek van kedve a "szabad téri" konditeremhez, füvet nyírni lehet nálam, kertet rendezni.. Fizetned sem kell érte.. Nekem meg meg lesz csinálva, mindketten jól járunk win-win..
2023. márc. 21. 20:59
 6/7 anonim válasza:
Semmi köze a kondizáshoz, nem koncentráltan edzed az izmokat az ilyen dolgokkal, de persze ha valakinek van saját kertje, jó mozgást tud adni, de másnak azért nem csinálnám :D
2023. ápr. 4. 17:06
 7/7 anonim válasza:
Én ilyen netflixes sztreccs ruhás nénis filmekre szoktam tornázni. Elég jó mert van közbe zene is és az megadja a ritmust.
2023. ápr. 5. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!