Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van kedved velem kung fuzni?

Van kedved velem kung fuzni?

Figyelt kérdés

Én és a baratom (két huszonéves fiú) szoktunk edzeni egymás között. Ő régóta csinalja és járt dojokba is, feketeöves tudása van. Én jóval kezdőbb vagyok és nem jártam sehova. Keresünk olyan embert aki nagyon értelmes, figyelmes, rendes ember és nagyon jól tud harcolni. Mi békeszerető spirituális személyek vagyunk, kedvességgel fogadunk és vigyázunk egymásra, a tanulas és a játék a lényeg, hogy jól érezzük magunkat miközben erősödünk. Sajnos nem ismerünk mást magunkon kívül akivel jó lenne a harc, edzeni pedig most nem tudunk eljárni.


Pest külvárosában vagyunk, városliget 15-20 percre van innét.


Bátorítom azt aki magára ismert, hogy írjon rám.



2022. okt. 7. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Nem lenne jó vége mert belevernék mindkettőtök fejébe.
2022. okt. 7. 18:26
 2/4 anonim válasza:
Mi thai boxolunk. Mehet egy harcosok klubja. Szabalyok nelkul, csak bandage
2022. okt. 7. 18:52
 3/4 anonim válasza:
1#, hát nem bénákat keresnek ahogy látom, hogy beleverj valaki fejébe, mint egy ideges ovis, aki nem látja mi van maga körül csak csapkod, vagy meg akarja állítani az ütést, de nem tudja, mert még sose csinálta. XD
2022. okt. 7. 19:24
 4/4 anonim válasza:
Én csak futok körbe és ismételgetem: "kung-fu", "kung-fu". Nem néznek vajon teljesen gyps-nek? Eddig azthittem ennyi az egész kung-fu.. Meg láttam a tv-n a kung-fu pandákat.. de azok kövér nagy fekete-fehér kínai medvék voltak..
2023. márc. 19. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!