Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve gokartoz...

Valakinek lenne kedve gokartozni járni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek gokartozni, régebben kb havonta egyszer jártam. Azonban most sajnos kimaradt pár év, így szeretném újra elkezdeni ezt a hobbit. Egyedül nem lenne olyan jó, de a barátaimat sajnos nem érdekli annyira. Lenne kedve valakinek csatlakozni?
2023. febr. 8. 22:36
 1/4 anonim válasza:
Már én is régen voltam. Hány éves vagy, fiú/lány?
2023. febr. 8. 22:45
 2/4 anonim válasza:
Most jön az, hogy ha azt írja hogy fiú, akkor mindenki lesz@rja. De ha azt írja, hogy lány, akkor egyszerre hirtelen egy csomó hapsinak megjön a kedve a gokartozáshoz.
2023. febr. 8. 22:58
 3/4 anonim válasza:

#2 többség biztos így áll hozzá. Tőlem lehet férfi vagy nő, de ha korban pl nem passzol akkor teljesen mindegy.


#1

2023. febr. 8. 23:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy... Annyit elárulok, hogy a húszas éveim elején vagyok, a nemem meg igazából szerintem nem annyira releváls...

Akit érdekelne, az írjon privátban. Ott meg tudjuk beszélni a részleteket.

2023. febr. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!