Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Úszótársat keresek Pesten....

Úszótársat keresek Pesten. Csatlakoznál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elkezdtem egy éve úszni 3-4 hónap erejéig aztán abbahagytam, van itt valaki Pesti és úszótársat keres?30 éves férfi vagyok, első sorban srácokra férfi úszótársra gondoltam. IX. kerületben lakom ez is fontos lehet.



2023. aug. 10. 15:59
 1/8 anonim válasza:
Miert kell tars hozza neked?
2023. aug. 13. 00:00
 2/8 anonim válasza:
Meleg vízben szeret úszni.
2023. aug. 13. 06:23
 3/8 anonim válasza:
Mert nem akar egyedül menni. Miért kell mindenbe mindenfélét beleképzelni?
2023. aug. 13. 20:43
 4/8 anonim válasza:
Honnan tudod? Te mit képzeltél bele?
2023. aug. 14. 20:50
 5/8 anonim válasza:

Én semmit. Te mindenhova csak partnerrel jársz?

Mellesleg, képzel, a sporttársaknak húzóereje van.

2023. aug. 16. 10:26
 6/8 anonim válasza:
Szia. Találtál úszó társat már?
2023. aug. 18. 21:16
 7/8 anonim válasza:
Csak akkor mennék, ha csaj lennél.
2023. aug. 21. 12:58
 8/8 anonim válasza:

Úszmester és uszodagépész srác (27) vagyok, egy sportkomplexum fedett és nyitott uszodájában dolgozom.

Az úszás ugyan egyéni sport, de akik nem egyesületi szinten úsznak (hobbi úszók), azok többnyire a barátnőikkel/heverjaikkal járnak úszni. Nincs ebben semmi rossz, az úszás egyébként is nagyon unalmas (a váltókat leszámítva) egyéni sport. Úszás előtt/után/pihenőkben legalább van kivel beszélgetni.

2023. aug. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!