Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van olyan küzdősportos lány,...

Van olyan küzdősportos lány, aki a mindennapi életben is agresszívebb, vagy az szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Legtöbben csak a mozgás miatt űzik a küzdősportot. De régen ismertem olyan lányt, aki adrenalinpluszos volt, és néha a mindennapi életben is kipróbálta magát. Ha ráhajtott részeg pasi, v hasonló szituk.

Létezik ma is ilyen?


Pasik! A kérdés lányoknak szól! Gúnyos megjegyzéseitek olvasatlanok maradnak, kár fáradni...😉



2023. aug. 12. 11:12
 1/4 anonim válasza:

"Van olyan küzdősportos lány, aki a mindennapi életben is agresszívebb, vagy az szeretne lenni?"


Igen.


"Gúnyos megjegyzéseitek olvasatlanok maradnak, kár fáradni...😉"


Miért gondolod, hogy lesznek gúnyos megjegyzések?

2023. aug. 12. 11:17
 2/4 anonim válasza:

Küzdősportot barátok miatt kezdtem el, azóta elég sok év eltelt (6, már ha ez soknak számít).

Bár akkoriban (is) elég agresszív voltam a mindennapi életben.

Vannak pillanatok amikor most is elő akar jönni a "vadállat" énem de már sokkal türelmesebb vagyok és jobban, higgadtabban kezelem az olyan helyzeteket.

2023. aug. 12. 13:03
 3/4 anonim válasza:
Régebben irtó agresszív voltam. Fúltam mindenkire, törtem zúztam és egyszer megszúrtam bottal egy kis gyereket is. Ma már sokkal jobban tudok uralkodni magamon. Mondjuk, ha beszólnak a kor ott kő kövön nem marad az biztos!
2023. szept. 6. 03:25
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Mit értesz azalatt, hogy beszólnak?

És ekkor megvered az illetőt, lányként? Mindig sikerül, vagy van akit megvédik a társai stb... ?

2023. szept. 6. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!