Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Debrecenben valakinek lenne...

Debrecenben valakinek lenne kedve kondiba járni?

Figyelt kérdés
32F
jan. 22. 18:08
 1/6 anonim válasza:

Ez nem kedv kérdése

Ha jól akarsz kinézni vagy erős akarsz lenni azt magad miatt csináld

Ha neked ehhez edzőpartner kell már az elején akkor az már régen rossz

Volt nekem is ismerősöm tartott az edzés vagy másfél óráig neki mivel a felét végigtelefonálta meg beszélgette lenn a teremben úgyhogy két alkalomnál többet nem is edzettünk együtt

jan. 22. 19:00
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, hasznos volt ;)
jan. 22. 19:23
 3/6 anonim válasza:
Kár, hogy nem debreceni vagyok. Egyedül számomra frusztráló lenne ilyen helyre menni, plusz nyilván motivációt is jelentene, ha nem egyedül kellene csinálnom. Szóval biztosan vannak Debrecenben is olyanok, akik örülnének egy edzőtársnak, csak ők nem feltétlenül ezen az oldalon vannak. Remélem, sikerrel jársz, a vészmadarakkal pedig ne törődj, itt (is) sokaknak nagy a szájuk.
jan. 22. 20:42
 4/6 anonim válasza:
Szerintem elég sok embrnek van kedve Debrecenben konditermekbe járni, különben üresek lennének.
jan. 23. 11:34
 5/6 anonim válasza:
De semmi buzulás!
jan. 23. 13:07
 6/6 anonim válasza:
Mennyivel nyomtok fekve?
jan. 24. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!