Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Szeretne valaki budai villákat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Szeretne valaki budai villákat nézni velem a Rózsadombon, Gellérthegyen, Svábhegyen?

Figyelt kérdés
Ezt egybe lehet kötni sétálással, panoráma nézéssel jó időben ezeken a helyeken

febr. 10. 21:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem egy nem és kor ,azért nem ártana ,így kétlem ,hogy lesz jelentkező…
febr. 10. 21:40
 2/12 anonim válasza:
Én igen
febr. 10. 21:59
 3/12 anonim válasza:
#1 Miért, fontos, hogy kivel sétálgatsz a Rózsadombon, meg a Budai-hegyekben abban az esetben, ha nem akarsz tőle futó, avagy komoly kapcsolatot?
febr. 10. 22:05
 4/12 anonim válasza:
Hát, én nagyon szeretem az ilyesmit, nézni is, fotózni is, de egy idegennel nem biztos, hogy elmennék. Inkább sétálnék olyan helyen, ahol több ember van. Később, amikor már van bővebb ismeretség, akkor lehet.
febr. 10. 22:08
 5/12 anonim válasza:
#3as nem ,nem azért ,mert ebből akarnék futókalandot vagy párkapcsolatot ,egyszerűen ,ahogy #4es is írta ,teljesen idegennel nem szeretnék én se , és vhogy nyugodtabb lennék, ha tudnám.
febr. 10. 22:13
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es, 4-es jogos. 31/F
febr. 10. 22:48
 7/12 anonim válasza:
Betöresre készülsz?
febr. 11. 07:36
 8/12 anonim válasza:
Albérletet ki lehet venni itt
febr. 11. 13:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval akinek van kedve állok rendelkezésre amikor ráérek, megbeszélhetünk közös sétákat ezeken a helyeken. Írjon rám, akit érdekel.
febr. 11. 15:20
 10/12 anonim válasza:
Engem érdekelne abszolút, mimdig benne vagyok egy jó sétában, és a fotózás is érdekel, no, ha amatőr szinten is! :)
febr. 11. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!