Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Tanitana engem valaki spanyolu...

Tanitana engem valaki spanyolul angolért cserében?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik es eléggé veszett ügynek tűnik hogy találok olyan magyart aki beszél spanyolul es tanitana engem meg szeretne angolul tanulni.

Kint élek amerikában és itt sok a spanyol ajku. Jó lenne spanyolul tanulni mert ők nem nagyon beszélik az angolt. Arra gondoltam ha valaki tanitana engem pl skype, facetime vagy hasonlon akkor cserében az angolban tudnék segiteni.

A jelenlegi spanyol tudásom csak nehány szo amit hallani szoktam. Teljesen kezdő lennék.



2020. máj. 25. 02:53
 1/6 anonim válasza:

En folyekonyan beszelek spanyolul, ferjem spanyol anyanyelvu, nyelvi kozegben is elek. Viszont en nem erzem magam eleg turelmesnek, hogy tanitsak, es tanar sem vagyok. Meg angolul is tudok.

Viszont Facebook-on vannak ilyesmi csoportok, meg vannak mobil alkalmazasok is ahol egymast tanitjak. Viszont arra figyelj, hogy ne olyan valaki kezdje el tanitani, aki nem beszel nagyon nagyon jol, nehogy helytelenul tanulj meg dolgokat.

2020. máj. 25. 03:50
 2/6 anonim válasza:
Busca una amiga/novia/novio mexicana. Szerintem ha mar olyan sok a latino, aki teged korulvesz, ne a neten keress egy magyart. Szemelyesen tanulj, biztos vannak olcso tanfolyamok, es gyakorolni is tudsz majd.
2020. máj. 25. 07:37
 3/6 anonim válasza:
Hola, mi nuevo amigo, nosotros puedemos hablar español :)
2020. máj. 26. 01:01
 4/6 anonim válasza:
1. valaszolo vagyok. Pontosan ilyenekre vigyazz mint a 3. valaszolo. Tele van alapveto hibakkal, ilyeneket nagyon kezdok kovetnek csak el. Egyertelmuen tanitani nem tudna senkit sem.
2020. máj. 26. 01:49
 5/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

Igen, vannak tanfolyamok de en nem tudok kifizetni egy tanfolyamot es manapsag amugy is online oktatnak.

Ha lenne egy kis alap tudasom akkor tudnak gyakorolni a mexikoiakkal de jelenleg bemutatkozni sem tudok spanyolul

2020. máj. 26. 23:00
 6/6 anonim válasza:

A 3-as válaszoló vagyok, én nyilván nem is akartam tanítani :D

Egyébként próbáld ki a Speaky-t (google playről tudod letölteni), az pont erre van.

2020. máj. 28. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!