Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek nincs szükséges...

Valakinek nincs szükséges online segítségre angolból, vagy éppen töriből?

Figyelt kérdés
21 éves, tanárszakos hallgató vagyok. Ha gondoljátok, szívesen tudok segíteni a kérdésben szereplő tantárgyakban, ingyen és bérmentve, más dolgom mostanában amúgy sincs.. :D

2020. jún. 30. 13:23
 1/7 anonim válasza:

10.-be megyek és 9.ben váltottam németről angolra. Kicsit döcög. Jó lenne ha segítenél!

Köszi!

2020. jún. 30. 15:05
 2/7 anonim válasza:

#1 vagyok

És nem azt mondom hogy nem megy mert négyes lettem félévkor is és most is. De jó lenne ha segítenél! Köszi

2020. jún. 30. 15:06
 3/7 anonim válasza:
Segicscségét elogadon angolban
2020. jún. 30. 15:51
 4/7 anonim válasza:

Szia, ha van pár "egyszerűen" értelmezhető táblázatod vagy esetleg "tananyagod", ami könnyen szemlélteti, mit hogyan kell alkalmazni, azokat nagyon meghálálnám komolyan!

Olyanra gondolok, hogy nem körülményesen, sima józan paraszti ésszel leírva, hogy mit hogy kell használni, és mennyire kötött az angol nyelvtanilag, hogy beszélnek az USA angolok maguk közt.

Nekem az a bajom, hogy nem találok megbízható "tanárt" meg mindenki mást momd róla.

Nem vagyok annak a fordításnak a híve, hogy "fordítsuk máshogy mert ez rosszul hangzik".

Ha van rá magyar megfelelő, akkor szószerint legyen fordítva, ahogy ők az angol nyelvűek értik és ne legyen mondjuk a "Hand"-ből "Kezes" vagy "Karos" mert jobban hangzik, hanem legyen Kéz, ahogy ők írták.

Nagyon köszi a segítséget, ha tudsz nekem nyújtani, tudom fura a hozzáállásom😅

2020. júl. 3. 14:38
 5/7 anonim válasza:
Ha vannak angol nyelvvizsgàhoz kapcsolódó feladataid, vagy nyelvtani jegyzeteid én nagyon szívesen fogadom. Épp nyelvvizsgàra készülök, és még egyelőre a tananyag elején járok, de mindenféle segítség jól jön. Igaz az anyag nagyon részletes, és viszonylag jól is van előadva, de kiegészítésképpen is szeretnék valamit.
2020. júl. 22. 02:44
 6/7 anonim válasza:
Az utolsó válaszolóhoz hasonlóan én is nyelvvizsgára készülök (C1), szóval ha van bármiféle feladatod, jegyzeted stb. én is szívesen fogadom! :)
2020. júl. 22. 08:49
 7/7 anonim válasza:
Én 10.-es leszek szeptembertől, és a korosztályomhoz képest (elvileg) nem vagyok szar angolból, de egy kifejezetten erős gimnáziumba járok, ehhez képest bőven rossz vagyok:D Ha esetleg lenne valami teszted vagy ilyesmid ami nagyjából be tudja lőni hogy milyen szinten vagyok, és ahhoz képest egy-két tanácsod/sorozatajánlás vagy bármi ami kicsit segíthetne fejlődni, az sokat segítene:)
2020. aug. 6. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!