Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Java programozó tanulótárs? ^^'

Java programozó tanulótárs? ^^'

Figyelt kérdés

Még nagyon kezdő vagyok, és sok nehézségem akad.

Esetleg van valaki, aki velem tanulna? Segíthetnénk egymásnak, meg ilyensmi :)


2020. aug. 25. 12:24
 1/4 anonim válasza:
Én benne lennék, de én is teljesen kezdő vagyok, szóval korrepetálni nem tudlak, csak segíthetünk egymásnak, tippeket adhatunk egymásnak stb. :)
2020. aug. 25. 12:41
 2/4 anonim válasza:
Írj privit.
2020. aug. 25. 13:20
 3/4 anonim válasza:

Most leszek a BMEn másod éves. Lesz egy Java programozással kapcsolatos tantárgyam. Mostanában kezdtem volna el újból átnézni a nyelvet.


Régen kisebb alap android appokat csináltam vele Android Studioban.


Ha van kedved írj.

2020. aug. 25. 16:25
 4/4 anonim válasza:

Ha angolol tudsz akkor udemys kurzusbol szedj le egy jora ertekltekelt java beginner kurzust, es csinald vegig.


Ha nem tudsz angolul akkor az elso lepes hogy megtanulsz. (Ezt nehez lehet elfogadni de hidd el, minden joval egyszerubb lesz ha tudsz angolul)


Programizni megtanulni hosszu utazas es sokan feladjak az uton (ami nem gond, eleg egyedi erdeklodes kell hozza)


Sok sikert mindenesetre hozza.

2020. aug. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!