Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Unreal Engine 4 tanulólótárs?...

Unreal Engine 4 tanulólótárs? (+Blender, apex destruction physx)

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el játékot fejleszteni blueprint-ekkel, kezdő vagyok, de az alapok már mondhatjuk megvannak. Minden hozzá szükséges dolgot (modellezés, animálás stb.) meg szeretnék tanulni.

Elég gyorsan tanulok, ha magam tapasztalom ki a dolgokat, de egyszerűbb lenne ha valakivel együtt tapasztalhatnám ki a dolgok működését.

Ha valaki szintén szeretné valakivel megtanulni ezeket (vagy csak unrealt) nyugodtan jelentkezzen.



2020. szept. 13. 10:26
 1/4 anonim válasza:
Ez így hobbiként jött vagy dolgozol is hasonló szakmában? Animáció 2D vagy 3D?
2020. szept. 13. 22:51
 2/4 A kérdező kommentje:
Hosszú távol komolyabban gondolom, de jelenleg csak hobbi. Szakma alapján csak 3D modellek készítését tanultam, ami ebben használható lenne, de programot váltottam Blenderre, ami teljesen más...
2020. szept. 14. 08:41
 3/4 anonim válasza:
Én Unity -ben fejlesztettem már projekteket, de az UE is érdekelne, mert grafikailag talán erősebb valamivel a Unity -nél, és amúgy sem árt több engine -t ismerni. A Blendert nemrég kezdtem el, kimondottan tetszik, régebben 3D modellezőként dolgoztam 3DS Max -szal. A közös tanulás nem rossz ötlet, gondoltam már hasonlóra, sokkal motiváltabb az ember, ha együtt tanul másokkal, akiket szintén érdekel a téma.
2020. szept. 20. 14:48
 4/4 anonim válasza:
Szia. Nem tudom érvényes e még a kérdés. Vagy hogy mennyire szeretnél olyat, aki jártas ezekben. Mert én elég kezdő vagyok. Igazából az Unrealt szeretném én is megtanulni, de semmi ismeretem nincs. Viszont a Blenderrel már bénázok egy ideje (még mindig kezdő vagyok benne mondjuk). Valószínűleg te jobb vagy ezekben nálam, ha tanultad is. Szóval ha olyan társat keresel, aki már tapasztalt bennük, akkor nem én vagyok az embered. De ha nem baj, hogy fullra kezdő vagyok, akkor esetleg megpróbálhatjuk.
2021. jan. 8. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!