Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Középiskolai matematikában...

Középiskolai matematikában (algebra) segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy olyan pasi vagyok, aki olyan ember keres, aki ért a középiskolai matematikához, és szereti is azt, és tudna is benne nekem segíteni. Rólam annyit, hogy esti gimnáziumban tanulom, nagyon érdekesnek tartom, de azért el kellene a segítség, főleg így az online oktatás idején. Egyúttal nem zárom ki a barátkozást sem! Volt már olyan, hogy valakivel a tanulás miatt haverkodtam. És természetesen igyekszem viszonozni, ahogy tudom a segítséget, esetleg másban, amiben tudok segíteni...


Akit esetleg érdekelne, amit írtam, az küldjön nyugodtan egy privát üzenetet, válaszolni fogok. Jelenleg is tanulok, de nézem majd az oldalt is.


2021. jan. 27. 21:25
 1/2 anonim válasza:
csak matematikában tudok segíteni
2021. jan. 28. 07:58
 2/2 anonim válasza:
az algebrát szeretem, ha kell segítség írj
2021. jan. 30. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!