Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van olyan kutatócsoport,...

Van olyan kutatócsoport, amelyik Elon Musk 100 millió dolláros pályázatára utazna? - Van pár ötletem (nem a fák ültetése)

Figyelt kérdés

Elsősorban ELTE-s kutatócsoportot keresek, mivel itt tanulok, de amennyiben máshol már felállt egy, a témával foglalkozó csapat, úgy szívesen csatlakoznék hozzájuk.

Elon Musk pályázatára lenne pár elképzelésem, itthon már elkezdtem kidolgozni hogyan valósíthatóak meg, de egyedül nem lennék kész vele időben. Ha van ilyen kutatócsoport bárhol az országban és úgy gondolják megvan a kellő felszereltség a pályázaton való sikeres részvételhez, akkor kérem írjon valaki.



2021. febr. 9. 13:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

Bakker, miért nem valami ELTE fórumra írsz...?

Nem igazán egyetemi kutatócsoportok szoktak itt a GYK-n olvasgatni....

2021. febr. 9. 13:52
 2/12 A kérdező kommentje:

Őszintén kérdezem, létezik olyan ELTE-s oldal, ami ténylegesen úgy működik mint egy fórum? Én nem tudok ilyenről.

Tudom nem ez a legjobb hely, ahova kiírhatnám a kérdést, de még csak egységes oldal sincs az országban működő kutatócsoportokról...

2021. febr. 9. 13:58
 3/12 Mojjo válasza:

Érdeklődj a megfelelő tanszékeken, hátha...

Csak kíváncsiságból: milyen szakos vagy?

2021. febr. 9. 14:01
 4/12 anonim válasza:

Ha ott tanulsz az ELTE-n, hogyhogy nem voltál képes megtalálni a témával foglalkozó kutatócsoportot???


Költői kérdés volt... :)

2021. febr. 9. 14:07
 5/12 anonim válasza:

Vannak szakos csoportok, szerintem azokba lépj be és esetleg ott érdeklődj.

Amúgy milyen szakos vagy? :D

2021. febr. 10. 01:01
 6/12 anonim válasza:
Gyanúsan nem jön válasz ezekre a tisztázó kérdésekre... :)
2021. febr. 10. 10:29
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocs, de mi a F@SZ? 3/4/5/6 Eddig egyelten értelmes választ sem kaptam. KÉRDÉSRE VÁLASZOLTOK KÉRDÉSSEL.

Mit értesz 6-os az alatt hogy tisztázó kérdések? Mégis mit kéne tisztáznom?

KUTATÓCSOPORTOT KERESEK AZT IS ÍRTAM AZ ÍRJON AKI TUD ILYET!

Törlöm a kérdést...

2021. febr. 10. 12:21
 8/12 Mojjo válasza:
Oké, tényleg csak egy mezei troll volt. Ráadásul a hisztis fajtából. Kár.
2021. febr. 10. 13:02
 9/12 anonim válasza:

7: pl. arra a kérdésre nem válaszoltál, hogy milyen szakon tanulsz.


Gyanítom, hogy valami gimis okostojás vagy, aki azt hiszi, hogy feltalálja a spanyolviaszt. :-D :-D

2021. febr. 10. 13:31
 10/12 anonim válasza:

Konkrétan milyen pályázatról van szó???


Kiguglizzam neked, hogy melyik tanszéken, melyik kutatócsoportot keresd?

2021. febr. 10. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!