Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek van kedve egy...

Valakinek van kedve egy online tanulócsoporttal készülni az érettségire?

Figyelt kérdés

Ha csinálok egy ilyen csoportot, akkor belépnétek?

Már tagja vagytok valami ilyennek? Ha igen, csatlakozhatok én is?



2021. febr. 9. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, a link segítségével csatlakozhat:

[link]

2021. febr. 9. 17:25
 2/4 anonim válasza:

Az érettségi egy nagy rakás kaka! Nem cél! Alap.

Egy biztos diploma már valami.

2021. febr. 9. 19:19
 3/4 anonim válasza:

Figyelj mondom a tutit előző!

Amikor ott vagy, akkor az érettségi a nagy lépés, mikor kész elmondják, hogy wc papírnak se jó, mert kemény.

Jó oké mész az egyetemre, ott meg csinálod a dolgod, mert a diploma valami, aztán meg "az alapképzés diplomája önmagában nem elég, egy MSC is kell"

Ez egy soha véget nem érő dolog.

Mindazonáltal egy lépcső, nincsen diploma érettségi nélkül, ahogy érettségi középiskolai felvételi nélkül.. és mindenkinek mindig az adott lépés a legnehezebb.


Kedves Kérdező!

Igaz, veled tanulni mem tudok, de ha valamivel kapcsolatban tanács kell, vagy csak szeretnél kérdezni, írj és megpróbálok a lehető legjobb tudásom szerint válaszolni :) én már ezen túl vagyok egy ideje

2021. febr. 9. 20:45
 4/4 anonim válasza:
Aztán mit kezdejek a diplomáddal? Szakmával mindenki többre megy!
2021. márc. 23. 18:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!