Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van itt még olyan ember Makón...

Van itt még olyan ember Makón rajtam kívül, aki biológiából és /vagy fizikából emeltezik idén májusban?

Figyelt kérdés
Makón élek, 20 éves vagyok, és éppen nagyon aggódok az emelt érettségik miatt. Vannak haverjaim,velük ki szoktam menni néha, és olyankor tollba mondom nekik,hogy miket tanultam aznap. Viszont ők nem érdekeltek ezekben a tárgyakban, mivel egyikük sem természettudományos pályán van.Így csak néznek XD. Jó lenne valaki, akit tényleg annyira ,kicsit fanatikusan érdekelne ez a két tárgy, mint engem..és akivel tudnék ezekről beszélni. Közösen tanulni, vagyis inkább csak eszmecserét folytatni.Összehasonlítani a tudásunkat, tanulási módszereinket, illetve akár szóbeli témakörök közül párat átbeszélni. Jó lenne , akár csak az egyik tárgyból..Makó, de akár köryező települések is beleférnének. Egyébként SZTE-ÁOK,SZTE-GYTK, SZTE-biológia szakokra jelentkeztem.

2021. febr. 21. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!