Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van kialakult tanulós csoporto...

Van kialakult tanulós csoportotok, közösségetek vagy akár barátotok, akivel együtt tanultok? Esetleg online közösségek?

Figyelt kérdés

Jelenleg passzív féléves vagyok, de most is szeretnék foglalkozni a szakdolgozatommal, nyelvet is tanulok és szeptembertől szeretném majd folytatni a tanulmányaimat. Gimiben sokat tanultam együtt az osztálytársaimmal, akár órák után vagy egy-egy szünetben, lyukas órában vagy lazább tesi órákon. Valamint sokszor megosztottuk egymással a jegyzeteinket, vagy akár az érettségi tételeinket, elmagyaráztuk egymásnak az anyagot stb.. Nagyon szerettem, mert így sokat tudtunk segíteni egymásnak, valamivel gyorsabban haladtunk és engem motivált is, hogy együtt tanulunk, együtt készülünk, együtt gyakoroltunk, meg tudjuk beszélni, jó volt. Viszont mióta egyetemre járok ez abszolút nincs így. Próbáltam felvetni az ötletet pár barátomnak, szaktársamnak, de senkinek sincsen hozzá kedve. Ha tanulásról van szó, akkor a többség csak panaszkodik, elvicceli, nem foglalkozik vele, nem érdekli stb. Most már nagyon kérdezni vagy segítséget kérni sem szoktam, mert vagy mindig azt kapom, hogy "hm, nem tudom, de ha te rájössz, akkor majd írd meg" vagy nem is válaszolnak, és hasonlók. Úgy érzem senkit nem érdekel az egész és néha már én érzem magam kellemetlenül.

Nektek vannak tanulós barátaitok? Hogyan alakult ki? Esetleg tudtok ajánlani ilyen netes közösséget? Vagy szívesen csatlakoznék is, ha van rá vevő :)


2021. márc. 25. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Nekünk olyan csoportunk van ahol töriben tudunk segíteni max
2021. márc. 25. 20:17
 2/7 anonim válasza:
milyen szak és honnan?
2021. márc. 25. 22:13
 3/7 anonim válasza:
Milyen nyelvet tanulnál?
2021. márc. 25. 22:37
 4/7 anonim válasza:
Pár konkrétum (mint az előző kérdések) és ha stimmelnek a dolgaink, én benne vagyok :)
2021. márc. 26. 00:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Angol szakos vagyok, angolt és kínait tanulok. Viszont engem egyáltalán nem zavar az sem, ha valaki mást tanul.
2021. márc. 26. 12:18
 6/7 anonim válasza:

Nekünk egy online érettségire készülős csoportunk van Discordon, amibe innen a gyakoriról gyűltek össze a tagok.(most már 20-an vagyunk)

Bár nemigazán tudunk veled együtt tanulni, azért írom le, hátha neked is beválik ha ugyanezzel a módszerrel próbálsz tanulótársakat keresni.

2021. márc. 31. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam :)
2021. márc. 31. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!