Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Koreai tanulótársat keres valaki?

Koreai tanulótársat keres valaki?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el koreaiul tanulni, szóval pár dolgokkal már tisztában vagyok. Viszont örülnék egy tanulótársnak is, hogy motiváljuk egymást, beszélgessünk, chatteljünk stb (hiszen a nyelvnek az lenne az alapja, nem csak a nyelvtani rész bemagolása 😅).


22/l



2021. júl. 2. 21:04
 1/6 anonim válasza:
Szia én igen!😁
2021. júl. 2. 22:30
 2/6 anonim válasza:
Ha megtanítasz rá, akkor itt vagyok. ^^
2021. júl. 3. 07:44
 3/6 anonim válasza:
Csak élőben, Budapesten. Koreai tankönyvem van. Ha esetleg így megfelel?
2021. júl. 3. 14:59
 4/6 anonim válasza:
Én szívesen tanulok veled :)
2021. okt. 1. 20:49
 5/6 anonim válasza:
Azóta is nagy a csend.... Meggondoltad magadat?
2021. okt. 2. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:

#4-5 általában privit szoktam írni, mint ahogy neked is megtettem, de nyugodtan rámírhattál volna te is, mint a többiek. :)

Sajnos nem mindig kapom meg az értesítést, ezért láttam csak 1-2 nappal később. :( A posztot is nyáron raktam ki és nem minden nap nézegetem a gyk-t, mert nem számítok új válaszokra.

Szóval remélem magyarázatot adtam neked a "nagy csend" okára.

2021. okt. 3. 08:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!