Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Segítene nekem valaki segíteni...

Segítene nekem valaki segíteni matekból?

Figyelt kérdés
Pótvizsgázok, hogy érettségire mehessek. A saját hibám, de nem fordítottam rá időt (dolgoztam), és most két hét alatt kéne bepótolnom sok mindent. Valakit keresek aki tudna nekem segíteni, elmagyarázni a dolgokat ha nem értem. ( van videós segítségem)

2021. aug. 9. 23:07
 1/7 anonim válasza:

Nem akarlak bántani, de 2 hét alatt kb. esélytelen.


Milyen témakörökből áll a pótvizsga? Miket adtak meg?

2021. aug. 9. 23:12
 2/7 anonim válasza:
mateking.hu 3000 Forint, itt tudod dolgokat a leggyorsabban átvenni.
2021. aug. 9. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Koordinátageometria, valószínűségszámítás. Ez kell csak.
2021. aug. 10. 00:48
 4/7 anonim válasza:
A koordinátageometria még baráti, a valószínűségszámításnak az alapja a kombinatorika, amit elég nehéz elsajátítani.
2021. aug. 10. 00:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Esélytelen 2 hét alatt?
2021. aug. 10. 01:01
 6/7 anonim válasza:

Hát, nem mondom, hogy igen, de azt sem, hogy nem.

Alapfeladatokat még esetleg el lehet sajátítani, de az összetettebb feladatokra már biztosan nem jut idő.

2021. aug. 10. 01:13
 7/7 anonim válasza:

Dehogy esélytelen. Az iskolák nagy részében csak a legsötétebbeket buktatják meg. Akinek van egy kis esze az átmegy a pótvizsgán.


Gondolom kaptál segédanyagokat. Azokat nézd át és ha valami nem világos akkor kérj konkrét segítséget. Persze azért ingyen különtanárt napi két órában ne akarj itt szerezni.

2021. aug. 10. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!