Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lehhet valakivel ugyan az az...

Lehhet valakivel ugyan az az érdeklödési körűnk ? Helytelenül írok tudom😅

Figyelt kérdés

17 éves lány Szeretek beszélgetni a személyiség típusokrol az emberi viselkedéről,pszhiologiárol.

A világról.Szeretném meg érteni és tudni kezelni az emberek különböző viselkedésüket. Szűkségem van egy ojan szeméjre akkivel közös véleményünket ki ki beszélhetnénk analizálnánk.komonikáciom is fejlesztenénk.akkinek fel keltetem az érdeklödését írjon privátban



2021. aug. 10. 12:52
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én szívesen, de ha nem gond, először a helyesírásodon fejlesszünk, vagy csak szóban beszéljünk

19

2021. aug. 10. 12:57
 2/14 anonim válasza:
Persze
2021. aug. 10. 13:10
 3/14 anonim válasza:

Már megint egy ember, aki a helyesírásba köt bele..


Ti tényleg azt hiszitek, hogy itthon a 9 millió 700 ezer emberből (leszámítva a 0-6 éves korosztályt) mindenki totál helyesen, a legfrissebb helyesírási szabályok szerint, vesszőket is használva tud írni? Mert akkor kicsit el vagytok tévedve. :D

2021. aug. 10. 13:12
 4/14 anonim válasza:
Barátság extrákkal? 27F
2021. aug. 10. 13:13
 5/14 anonim válasza:
#4 én adom 😂
2021. aug. 10. 13:16
 6/14 anonim válasza:
én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak nincs kivel. mi az mbti típusod? nekem infp.
2021. aug. 10. 13:35
 7/14 anonim válasza:

“ legfrissebb helyesírási szabályok szerint, ”


Nem barátom, ahol valakibe belekötnek, az a 30 évvel ezelőtti szabálynak sem felel meg.


Egyébként nyelvtan-ignácnak hívnak, de e kérdezőbe nem szándékozok belekötni, nyilván oka van rá, és szimpatikus is.

2021. aug. 10. 13:41
 8/14 anonim válasza:

#3

Manapság már a legutolsó csöves mobilon is van helyesírásellenőrző. Nem beszélve a millió másik csevegő kliensről, amiben szintén van már integrált MAGYAR helyesírás ellenőrzés.

Szóval ha valaki lusta ezeket használni (ami mondjuk abban is segítene, hogy fejlődőn a helyesírása) az valamilyen szinten egy igénytelen ember.

Ha már ebben igénytelen, akkor vlsz. az élet más területein is az.

2021. aug. 10. 14:51
 9/14 anonim válasza:
Aww cuki lehetsz! ^^
2021. aug. 10. 15:48
 10/14 anonim válasza:

Írhatsz nekem, ha gondolod.


Amikből felsoroltál, abból csak a személyiségtípusok nem érdekelnek annyira.


17L.

2021. aug. 10. 16:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!