Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Nem tudom, mi van velem, de...

Nem tudom, mi van velem, de imádok egyre jobban hízni/elhízni! Korona óta felszedtem +20 kilót, van olyan lány itt, aki szívesen hízna velem együtt? 😊

Figyelt kérdés

Mióta elengedtem magam, annál inkább vágyok arra, hogy valakivel igazán elengedhessem magam, szeretném ha egy lánnyal közösen hízlalnánk egymást 🙃


F



2022. febr. 28. 09:53
 1/8 anonim válasza:
🤣🤣🤣
2022. febr. 28. 10:13
 2/8 anonim válasza:
Jó is az. Egy idő után az embernek betegségei keletkeznek az elhízás miatt. Idő előtt meghal.
2022. febr. 28. 10:40
 3/8 anonim válasza:

Na ujjra eljött az idő. Kellene egy gyk-s társkereső.


Belefulladunk a hizós egyedülállokba....nem véletlenűl!

2022. febr. 28. 12:17
 4/8 anonim válasza:
szia nekem írhatsz ;) 21/L 160 cm 78 kg
2022. márc. 11. 19:19
 5/8 anonim válasza:
Ugyanigy átlendülhetsz a másik oldalra, és sokkal jobb érzés fogyni, mint hízni...
2022. márc. 14. 10:46
 6/8 anonim válasza:
Azóta mennyit szedtél fel?
márc. 13. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Még jó bő 20 kg-t :)
márc. 13. 21:50
 8/8 anonim válasza:
Na, az jó!:) Én is feedee vagyok egyébként, jelenleg 180kg körül vagyok, igaz, sajnos már egy ideje tartom ezt, de mostanában előre látszik egy ismét hízásra alakalmasabb időszak.:) Ha gondolod, dumálhatunk erről! Most hány kiló vagy egyébként? Van valami konkrét célod a hízásban?
márc. 13. 22:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!