Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Alárendelődő pasi hol keressen...

Alárendelődő pasi hol keressen párt, komoly kapcsolat céljából? Van erre valamilyen megbízható platform?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 06:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Az összes az.. én a páromat iskolában ismertem meg.
2022. ápr. 21. 06:26
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan tegyek erre utalást, nem ismerkedtem sose ilyen oldalakon. Jól teszem ha feltűntetem a profilban? Félek ezzel csak olyanok fognak megtalálni, akik ki akarnak használni.
2022. ápr. 21. 06:32
 3/21 anonim válasza:

A férfiaknak eleve a “félek” szót se szabad kiejteni ha kapcsolatot akarnak.

Gyengének lenni a nők privilégiuma.

2022. ápr. 21. 06:45
 4/21 anonim válasza:

Azt esetleg szeretik a nők ha az életben kemény vagy de a kedvükért mondjuk az ágyban szubmisszív. De ott is inkább a domináns férfiakat szeretik.


Ezzel semkiféleképp nem kezdenék mert lesüt róla hogy csak a szexuális fantáziádhoz keresel alanyt.

2022. ápr. 21. 06:59
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyrészt igen, ezért sem szeretnék ezzel nyitni, meg nem akarom senki idejét pazarolni, vagy esetleg megbántani, kellemetlen helyzetbe hozni. A magánéletben is picit ilyen vagyok, de ott muszáj erősnek lennem sokszor. Könnyen boldogultam eddig. Az ágyban meg alkalmazkodó vagyok.
2022. ápr. 21. 07:06
 6/21 anonim válasza:
Keress nöi csoport vezető, műszak vezető stb közép beosztású nőt gyárakban. Facebookon is akár m3gtalálod őket.
2022. ápr. 21. 07:08
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít a beosztás, vagy anyagi helyzet. Facebookon meg illetlenség megszólítani ilyen ügyben valakit, és nem is szokásom. Célirányosan keresek csoportot, mert nem szeretnék mellélőni, és nem akarok én sem csalódni, vagy hogy kihasználjanak.
2022. ápr. 21. 07:17
 8/21 anonim válasza:

6. Vagyok megint.

Számít a beosztása, hiszen ebből adódik hogy uralkodó helyzetben szokott lenni.

2022. ápr. 21. 07:24
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen értek veled egyet

Sajnálom

2022. ápr. 21. 07:26
 10/21 anonim válasza:

Az a baj hogy szerintem a nők túlnyomó része olyan férfit keres aki minden szempontból domináns.


Értem hogy erre vágysz, de attól tartok hogy ezzel rontasz az esélyeiden és a társkeresés manapság férfiaknak alapból nem egyszerű

2022. ápr. 21. 07:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!