Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van kedve valakinek tanulni...

Van kedve valakinek tanulni velem?

Figyelt kérdés
Éjjeli bagoly vagyok és úgy döntöttem hogy legalább hasznosan töltöm el az időmet és készülök a vizsgákra. Viszont társaságban könnyebben megy a munka. Van esetleg valakinek kedve csatlakozni hozzám hívásban és közben akár kicsit beszélgetni?
2022. dec. 3. 21:38
 1/10 anonim válasza:
Mit tanulsz?
2022. dec. 3. 21:51
 2/10 anonim válasza:
Érdekes, nekem a társaság full elveszi a figyelmemet a tanulásról. Hacsak nem ugyanazt tanuljuk, és esetleg egymástól kérdezünk vagy egymásnak magarázunk dolgokat a tanulandó témában, nálam ez nem lenne túl produktív szerintem.
2022. dec. 3. 22:17
 3/10 A kérdező kommentje:

Kombinatorikát tanulok.


És tudom hogy ez másoknak pont hogy zavaró. Ezért vagyok gondban és írtam ki ide. Hátha valaki más is lesz úgy vele mint én

2022. dec. 3. 22:21
 4/10 anonim válasza:
Milyen szinten tanulod?
2022. dec. 3. 22:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetemi szinten
2022. dec. 3. 22:34
 6/10 anonim válasza:

Jól hangzik, de szerintem én el kezdenék veled beszélgetni és már nem a tanulással foglalkoznánk XD

Azért sok sikert!

2022. dec. 3. 23:08
 7/10 anonim válasza:

Én szívesen, szintén egyetem tanulok, bár nem hiszem hogy kombinatorika menne egyetemi szinten, hátha, nálunk analízis van, diszkrét matek, algebra, statisztika...

Max tanulok valami újat:D

Lehet vannak hasonló tárgyaid ha van kedved beszélni, írj

2022. dec. 3. 23:45
 8/10 anonim válasza:
f/l vagy? melyik egyetem?
2022. dec. 4. 22:28
 9/10 anonim válasza:
En mar 89-es palladium elite szintu kombinatorika démon vagyok szoval barmit akarsz tudni kerdezz nyugodtan
2022. dec. 5. 13:28
 10/10 anonim válasza:
Ha béna csajozós dumát akarok látni, elég feljönnöm ide. XD
2022. dec. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!