Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van itt olyan aki szeret...

Van itt olyan aki szeret egészségesen élni és ismerkedne?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 21:39
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
#10 mondjuk még barátkozásnál sem mindegy szerintem sokaknak, ki milyen nemű (pl aki nem hisz a férfi női barátságban), úgyhogy igaza van az előzőnek, nem kéne nehezedre esnie elmondani a nemedet.
2023. jan. 15. 22:53
 12/26 anonim válasza:

#5 vagyok. Valoban hazugsag lenne azt mondani, hogy szeretek egeszsegesen elni. A heti otszori edzest szeretem. A nehezebb resze a konyhaban kezdodik. Nehez kovetni az etrendet es tul sok jorol le kell mondani, de valamit valamier.


Maradj csak ferfi :)

2023. jan. 15. 22:54
 13/26 A kérdező kommentje:
A heti 5-ször edzés az jó. Az étrend az csak annyi hogy ne legyen muszáj inni kávézni és cigizni, és folyamatosan cukrot zsírt enni. Meg pl lehessen zöldséget enni kecske és hörcsögkaja poénkodás nélkül :))
2023. jan. 15. 23:03
 14/26 anonim válasza:
Én ugyan csak heti 2x edzem, inkább az evésre figyelek. Nem iszom üdítőket, nem dohányzok, alkoholt is ritkán iszom. Imádok főzni, gyakran csinálok egészséges ételeket, turmixokat, finom, de egészséges édességeket.
2023. jan. 15. 23:38
 15/26 CHRIS4 válasza:

teljes mértékben egészséges vagyok mind testileg, mind lelkileg.

azt csinálok, amit akarok, azt eszek, amit akarok, stb....

más emberek, akik sanyargatják a testüket, lelküket, erre biztos azt mondanák, hogy egészségtelenül élek.

szóval, ez nálam nézőpont kérdése. :)

2023. jan. 16. 09:36
 16/26 A kérdező kommentje:

15, Van akinek meg az a sanyargatás ami neked a szíved vágya. Nekem az tűnik sanyargatásnak ha valaki beül a gép elé egész napra és utána eszik olyan kajákat ami nekem ez a megemészthetetlen étel kategória.

Azért fogalmazom egészségesnek mert azt tartják egészségesnek általában, ami szerintem a legfinomabb.

Pont azért nehéz olyanokat találni akiknek épp olyan az ízlése hogy az az egészségessel esik egybe.

2023. jan. 16. 09:57
 17/26 anonim válasza:

Kérdező igazad van abban, hogy nem kell kiírnod a nemed, nem is értem miért annyira fontos ez itt.. persze csak a kanos kis semmirekellő népséget érdekli még az adott témánál is.

Az egészséges életmód szerintem relatív dolog az emberek körében. Van ami szerint az egészséges, hogy rubint rékát játszik 3 naponta 20 percig de utánna egyből a csokit tömi mert megérdemli. Van aki a sanyargatásban hisz mert szerintük a vékony=egészséges, dagi=egészségtelen (persze nem kóros elhízásról beszélek. Az étrendnek és a sportnak szinkronban kell lennie. De persze januárban még mindenki tarja az új évi egészségesen fogok élni fogadalmát. Persze 1-2 meki befigyel a napi saláta evés mellé..

2023. jan. 16. 15:20
 18/26 benboglar válasza:
Nos, szeretném tudni,ki vagy és kit akarsz megismerni ? Mert az egészséges életmód fogalmába sok mindent bele lehet magyarázni! Én nő vagyok,igaz nem mai csirke, de beszélgetni és ismerkedni lehet privátban is.
2023. jan. 21. 22:15
 19/26 anonim válasza:
cs
2023. jan. 24. 21:13
 20/26 anonim válasza:
Az ismerkedés alatt ő barátkozást ért mert mint kiderült van pasija. Ne erőlködjetek srácok csak egy búzabarátot keres.
2023. jan. 25. 09:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!