Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki beszélgetne velem angolul?

Valaki beszélgetne velem angolul?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyakorolni és jó lenne ebben egy társ. Elég jól beszélem a nyelvet.
2023. ápr. 6. 21:04
 1/7 anonim válasza:

No.


Menj chat oldalakra, bár sok a perverz is, de vannak akikkel lehet általános témákban beszélgetni, vagy valami játékot kezdj ahol kell kereskedned és csapatban játszani.

2023. ápr. 6. 21:07
 2/7 anonim válasza:
Ja, ich.
2023. ápr. 6. 21:48
 3/7 anonim válasza:
Én beszélgetek veled holnap délelőtt ha akarod. 16 évet éltem angol nyelvterületen és nekem is kéne gyakorolni. Írj privátban ha érdekel.
2023. ápr. 6. 21:50
 4/7 anonim válasza:
Javaslom a Tandem nevű alkalmazást. :) Én ott ismertem meg 3 igen jó barátomat, már ennek 5 éve.
2023. ápr. 6. 21:57
 5/7 anonim válasza:
¡Hola! por supuesto. Estoy feliz de hablar contigo en chino si quieres.
2023. ápr. 6. 23:21
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én szívesen beszélgetnék veled angolul! 🥰
2023. ápr. 7. 06:49
 7/7 anonim válasza:

Fordítóprogramot használva nagyon szívesen! :)


Sajnos már elfelejtettem, hogyan kell egyszerre két ablakban dolgozni. No, de majd belelendülök a gyakorlatba újra!


Mindenképpen sürget egyetemi tanár végzettségű ismerősöm, hogy egyre keményebb tempóban elevenítsem fel a régi tudásanyagot...

2023. ápr. 7. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!