Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » METU Gólyatábor 2023?

METU Gólyatábor 2023?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🥰

Mivel hamarosan kiderülnek a ponthatárok, ezért arra gondoltam, hogy még a METU-s gólyatábor előtt elkezdhetnénk megismerkedni egymással. 🫶🏻

Szerintem ez sokunknak segítséget nyújtana, mivel számos olyan ember van, akik zárkózottabbak és nehezebben alakítanak ki kapcsolatokat.

Akár egy insta csoportot is létre lehetne hozni, vagy csak szimplán beszélgetést kezdeményezni egymással. 👀

Akinek tetszik az ötlet az nyugodtan írja le az insta nevét, illetve a szakot amire jár/ járni fog (nem kötelező)

Előre is köszönöm❣️



#ismerkedés #gólyatábor #budapesti metropolitan egyetem #METU #Szolnoki Turisztikai és Szabadidő Központ
2023. júl. 17. 03:10
 1/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó ötlet. Annyival kiegészíteném, hogy aki ezeken felül is akar ismerkedni itt Pesten, az nyugodtan lejöhet velünk hétvégén inni.
2023. júl. 17. 06:16
 2/4 anonim válasza:
Facebookon van olyan csoport, hogy érettségi 2023, ha oda kiirod ezt, szerintem több sikerrel jársz! 🥰
2023. júl. 18. 11:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! ❤️
2023. júl. 18. 16:45
 4/4 anonim válasza:
Gazd.men 🙋🏻‍♂️
2023. júl. 27. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!