Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Nyelvtanulás céljából hol...

Nyelvtanulás céljából hol tudok németül beszélgetni anyanyelvű emberekke?

Figyelt kérdés
Esetleg ha netán valaki magyarul szeretne tanulni hasonló céllal az még jobb lenne.

2023. aug. 19. 20:40
 1/7 anonim válasza:

21. században egyáltalán hogyan merülhet fel ilyen kérdés?


Természetesen ha személyesen akarsz akkor elsősorban Németországban, Ausztriában és Svájcban, ha pedig mikrofonon vagy webkamerán keresztül akkor létezik több 1000 discord szerver, mindenféle témában ami tele van német anyanyelvűekkel...

2023. aug. 19. 20:46
 2/7 anonim válasza:
Interpals.net
2023. aug. 19. 21:32
 3/7 anonim válasza:
ha jol emlekszem duolingo az erre jo
2023. aug. 19. 22:54
 4/7 anonim válasza:
Ezt a kommentet csak úgy itt hagyom
2023. aug. 19. 23:08
 5/7 anonim válasza:
italki.com
2023. aug. 21. 00:18
 6/7 anonim válasza:
Az italki.com fizetős :(
2023. aug. 22. 14:44
 7/7 anonim válasza:
Én a Goethe Intézet weboldalán regisztráltam szintén ezzel a céllal. A regisztráció ingyenes. Írtam egy rövid bemutatkozást, amiben összefoglaltam, hogy egy német anyanyelvű levelezőpartnert keresek. Sajnos nem jött össze, de szerintem nem lehetetlen. Az oldalt egyébként biztonságosnak találom és több lehetőséged is van, mint csak beszégetni német nyelven másokkal. Vannak kurzusok, amiket el lehet végezni, érdekes cikkek és témák szinteknek megfelelően.
2023. aug. 22. 20:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!