Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Segítőkész kezdő Linuxosok...

Segítőkész kezdő Linuxosok társaságát keresem?

Figyelt kérdés

Ha mostanában térsz át a Linux Mintre (akár tervezed még az áttérést, akár már használod), türelmes vagy és jó dolognak tartod, hogy segítsük egymást a Linux Mint használatában, megismerésében, akkor írj. Akár csak közös információcsere, akár barátkozás céllal is.

Üdv: Egy kezdő.



2023. okt. 23. 16:54
1 2
 1/11 gentoojedi válasza:

Itt nem próbálkoztál?


[link]

2023. okt. 23. 23:23
 2/11 anonim válasza:
Ha lány vagy, még össze is jönnék veled. (Amellett persze, hogy szívesen segítek.)
2023. okt. 24. 00:31
 3/11 gentoojedi válasza:

#2

"Ha lány vagy, még össze is jönnék veled."


Ha mégsem lány, Neked meg: [link]


Hisz linuxos vagy. Az elithez tartozol. ;)

2023. okt. 24. 12:37
 4/11 anonim válasza:
Annak, hogy ezt egy csaj irta ki annyi az eselye mint hogy egy vizvezetekszerelo not talalok csotores miatt.
2023. okt. 24. 15:33
 5/11 anonim válasza:
De még, ha csaj is írta ki... annak az esélye, hogy korban megfelelő, egyedülálló, akar ismerkedni.. ráadásul innen, méghozzá veled. Számold ki, de én esküszöm drukkolol nektek. 😀
2023. okt. 24. 17:18
 6/11 anonim válasza:
Szia! Nekem irhatsz bátran ha kérdésed van, ha tudok szívesen válaszolok!
2023. okt. 25. 06:36
 7/11 gentoojedi válasza:

"Ha lány vagy"


Ha tippelnem kéne, lehet van itt a Linux Mintesek között a gyk-n egy nő, tehát nem lány, hanem inkább asszony. Nekem gyanús Thunderfairy. A kifinomult fogalmazásával felkeltette a figyelmét, így én 0,0001%-os biztonsággal merem állítani, hogy Ő nőnemű. Sőt. Szerintem azért lapít, mert kéreti is magát, így inkább 0,0002%-osan biztos vagyok benne.

2023. okt. 25. 08:48
 8/11 anonim válasza:

7


Ja es Mint-et valasztot a leggyakoribb Ubuntu helyett...

2023. okt. 25. 09:02
 9/11 anonim válasza:

Itt egy magyar Linuxos Discord közösség. Kezdőket is szívesen látnak.

[link]

nov. 20. 09:53
 10/11 Thunderfairy válasza:

Kedves gentoojedi.


Nem csaj vagyok csak a GYK-s felhasználónevem lehet kissé csajos. Most a gentooerő nem jól müködőt, sajnálom. Kérlek állitsás a gentooerőn.


Köszöntem.

nov. 21. 15:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!