Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valakinek van kedve angolul...

Valakinek van kedve angolul beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem tanulni az angolt, de sajnos nincs kivel gyakorolnom a beszélgetést. Nem vagyok teljesen kezdő, néha a munkám miatt muszáj minimálisan írásban, vagy szóban kommunikálnom, de azért haladónak sem mondanám magam. Minden témára nyitott vagyok, sok minden érdekel. Kérlek csak olyan írjon, akinek van ideje is, napi 1 üzenet nem túl hasznos ilyen szempontból.


Röviden rólam: 23 éves vagyok (F). Szeretek sakkozni, programozni, és elég nyitott embernek tartom magam. Érdekel a tudomány, de akár tök hétköznapi dolgok is letudják kötni a figyelmem. :D


Ha valakinek szimpi vagyok és beszélgetne, írjon nyugodtan. :)


dec. 4. 19:43
 1/6 anonim válasza:
nincs
dec. 4. 21:05
 2/6 anonim válasza:
* le tudják kötni a figyelmem
dec. 5. 07:38
 3/6 A kérdező kommentje:
szánalmas :D
dec. 5. 07:50
 4/6 anonim válasza:
I dont.
dec. 5. 21:26
 5/6 anonim válasza:
Bocs, de számomra az angol elég bugyuta nyelv, és mivel magyarul sokkal árnyaltabban ki tudom magam fejezni, így inkább azt használom, ha baráti csevegésről van szó (nyilván más helyzet, ha munkához szükséges, mert ott muszáj megszólalni)
dec. 6. 21:43
 6/6 anonim válasza:
5. nem az angol bugyuta nyelv, hanem te nem tudsz még eléggé angolul. ;)
dec. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!