Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségi felkészítésre Soroksáron magántanár?

Figyelt kérdés

jan. 11. 11:35
 1/4 anonim válasza:
Miért kell ahhoz tanár? Megnézed a korábbi évek feladatait és begyakorlod.
jan. 11. 11:56
 2/4 anonim válasza:
Programozásból szoktak keresni tanárt, nem árt egy kis logikát tanulni hozzá, alapokat átbeszélni, ráállni egy nyelvre, specifikációira. Tanárt sajnos nem tudok ajánlani, neten nagyon sok az oktató anyag, elindulni nehéz. Esetleg ha keresel egy tematikát mi szerint haladj könnyebb lehet. A többi részét be kell gyakorolni, szerintem a programozást szokni is kell és tanulni is, fejleszteni is magad, változatosabb feladatok is lehetnek, illetve ez lesz az a része, amit valószínűleg utána is alkalmaznál. Aki ennyit csinál, hogy begyakorolja a korábbi éveket, az szerintem 60%-nál nem akar többet. Ugyanis nem tudjuk mikor szeretnél érettségizni, 0-ról indulsz-e, tanultál-e már valaha. Sok tényező van, én ezért próbállak úgy kezelni, hogy nincs benne tapasztalatod és az a legbiztosabb.
jan. 11. 20:46
 3/4 anonim válasza:

Ehhez nem tanar kell.

Ez neked kell tanulni, neten rengeteg oktatoanyag van.

Ha megnezed az elozo anyagokat es ha azokat jol valaszolod, akkor menni fog.

jan. 13. 23:41
 4/4 anonim válasza:
ha online is jó akkor jelentkezz nálam...
febr. 3. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!