Győzike - Gyakori kérdések

Keresés szórakozás - tévék, tévéműsorok témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6
Mi lett végül a Gáspárék sorozattal?

Ugye 2024 végén nagy csinadrattával jelentette be a TV2 hogy visszatér Győzike egy önálló sorozattal a régi Győzike Show mintájára. Aztán pár adás után eltűnt a képernyőről a műsor. Ennyire kevesen voltak kíváncsiak a Gáspár családra? Mi volt az oka a sikertelenségnek?...

2
A Győzike Édes Élet csohano részben mit jelent az a szó pontosan?

Már többször láttam, de nem tiszta nekem hogy mit értenek a szó alatt. Nyestre, besurranó tolvajra vagy a szellemekre gondolnak. Mondja Győzi a padláson hogy a kolbászon emberi rágások nyomai vannak meg eltűnnek a cuccaik. De azt is mondják hogy visszajár valaki a sírból.

2
Nézni fogod a Gáspárék (Győzike Show-t) című műsort?

Arra vagyok kíváncsi, hogy a TV2-es Győzike Show hoz-e elsőszámú nézettséget.

7
Valahol meg van még a Vacsoracsata Benkő Dánieles rész amikor Soma, Bárdosi Sanyi, Győzike a vendég?

Kerestem, de nem találtam sajnos csak youtubeon egy kis részt Győzikével.

1
Melyik a legjobb reality? (a Győzike Show, az Édes Élet vagy a Van életünk)

Azért tettem fel a kérdést, hogy ki melyik műsor a legjobb és legviccesebb.

3
Hol tudom megnézni a Gáspárék karácsonyát?

1 éve fönt volt a neten, sajna most nem találom.

6
Miért vágta a földhöz a Győzike a vezetékes telefont?

Ez a Van Életünk c. sorozatban/showban volt, de nem láttam ezt a részt sem, és marhára érdekelne a teljes jelenet.

3
A TV2 riporternője sírva fakadt és menekült az őt kamerázó interjúalany elől, lehetséges-e hogy más munkakör való neki?

Dienes Petra, a TV2 nevében Győzikéről kérdezte volna az újpesti szurkoló független önkorm. képviselőt, de aztán jött a nem várt fordulat...Itt a felvétel, érdemes elejétől végéig megnézni:

5
Hogyan lehetne a Győzike show és az édes élet összes adását lefordítani szlovákra ,katalánra és norvégra ?

Én felvidéki vagyok és van egypár szlovák haverom akiket a győzike show ,édes élet érdekelne mivel mi magyarok mindig jókat röhögünk Zsolton és Győzikén .És sajnálom szegényeket mert nem értik . ugyanakkor van két jó barátom norvégiából és 3 katalániából akik nyitrán...

6
ÁZSIA EXPRESS 3: melyik részben volt, ahol Győzike ordibált a BMW s kocsinak hogy engedje be mer nyakon vágja?

TÖLTÖK foryou ba láttam ezt a részt ahol a Valmar tagjai stoppolnak de Győzikééket viszi el, mer ordibált Győző a BMW kocsinak? (évad és epizód) KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT<33

0
Szerintek Győzikèk már nem olyan viccesek mint régebben volt?

Legújabb részei már nem viccesek szerintem unalmas lett! Szerintetek ki volt vivesebb Győzike vagy Zsolti?

4
Lesz még valaha Győzike show?

Szerintem már csak azért is jó lenne hogy legyen min röhögni.

7
1 2 3 4 5 6


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!